2752
2734
عنوان

راه افتادن بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 37 پست
ن خب بچه من‌این کارارو میکنه ک فقط بلد نیس چهار دست و پا بره و سینه خیز بره وگرن حالتشو میکیره حتی د ...

شما واسم خودشو میشناسه؟

خودش میشینه؟

اگع اره پس نگران نباش

بچه دوستم نمیتونه خودش بشینه اصلا نمیتونه پهلو به پهلو بشه 

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
شما واسم خودشو میشناسه؟ خودش میشینه؟ اگع اره پس نگران نباش بچه دوستم نمیتونه خودش بشینه اصلا نمیت ...

اره همه رو میشناسه پهلو ب پهلو میشه غلت میزنه دمر میوفته چهار دست و پا مبشه دست میزنه میشینه گریه الکی میکنه کلی کارای دیگم‌انحام میره فقط بلد نیست بره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی باهاش تمرین کن 

خوراکی یا چیزای جذاب و جدید بگذار در فاصله های مختلف تا بیاد سراغشان 

از کم شروع کن هرروز فاصله رو بیشتر کن 

تا 18 ماهگی برای راه افتادن فرصت داره دکتر متخصص اطفال گفت 

فقط نظر دکترش مهم باشه نه شبکه بهداشت نه اطرافیان 

ان شاءالله به وقتش راه بیوفته و یاد تاپیکی که زدی بیوفتی 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
2731
خیلی باهاش تمرین کن  خوراکی یا چیزای جذاب و جدید بگذار در فاصله های مختلف تا بیاد سراغشان  ...

ممنون عزیزدلم انجام میدم‌کاری ک گفتی ولی فقط گریه میکنه چون دستش بهشون نمیرسه تنبل خان😅

نه عزیزم‌ من گردن بچم مشکل داشت بچه اولمم بود بی تجربه بودم ایشالله ک بچه شما طوریس نیس  نمیدو ...

بهداشت اینجا الکی عیب میزارن رو بچه فقط الکیدمیفرستن پیش دکتر عمومی خودشون

عزيزم من دخترم اول١٨ماهگي راه افتاده.تازه الان سه چهار روزه😐😐😐واييييي من انقد حرص ميخوردممممممممممم

تازه اين بدغذاهم هست ديگه ببينمن چي كشي م.نگران نباش اصلاااا راه ميره حالا حالا وقت داره.دستشو بگير راه ببر

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
ممنون عزیزدلم انجام میدم‌کاری ک گفتی ولی فقط گریه میکنه چون دستش بهشون نمیرسه تنبل خان😅

صبوری کن صبوری 

این روزها هم میگذره بچه من یادمه شربت d3 هم داد 

توی آفتاب هم ببرش اگر امکانش هست جذب کلسیم رو بالا میبره 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
چرا وزنش زیاده؟؟

یکسال ۱۱کیلو

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد