2733
2739
عنوان

راه افتادن بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 37 پست

پسر من تو ۲ سالگی راه افتاد قبلش ۴ دست و پا می رفت از پشتی می گرفت می ایستاد یه دستش رو می گرفتیم کامل راه می رفت ولی خودش کامل راه بره رو تو ۲۴ ماهگی راه افتاد 

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم

عزیزم جلد پفک و چیپس بزار جلوش جالت چهاردست و پا که گرفت با دستت خیلی اروم از پشت به سمت جلو هدایتش کن. دمر شدن و غلتیدن که مال زیر ۵ ۶ ماهه. احتمالا علتش روروئک هست واقعا مضره. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم معمولا دکترا میفرستن کار درمانی چیر بدی هم نیس یک ماه ببریش راه میفته 

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
زیادم نیس دکتر نبرده....هیچکار نمیکنه

نه نرفته ....قرار بره

میگه شاید کم کم بشینه 

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
2742

سلام نگران نباش،،منم این روزهارو گذروندم بچم 13ماهگی چهاردست و پا رفت قبلش سینه خیز میرفت امایادم نیس از چن ماهگی تازه17ماهگی راه افتاد حتی سرپا هم نمی ایستاد بدون کمک اما 17یهواما ایستاد هم راه رفت دگ هربچه ای ی مدله منم کلی اطرافیان مقایسه میکردن یا مدام میپرسیدن راه نمیره وای ک چقد استرس کشیدم قشنگ درکت میکنم الان

روی دیواردل خودبنویسیدخداهست 

مامانا نظر همتونو خوندم شرمنده ک تک تک نمیتونم جواب بدم از همتون ممنونم‌خیلی آروم شدم😥امیدوارم زودتر یکاری کنه بچه باز میبرمش پیش ی دکتر دیگه ام تا ببینم خدا چی میخواد از همتون ممنونم❤

سلام نگران نباش،،منم این روزهارو گذروندم بچم 13ماهگی چهاردست و پا رفت قبلش سینه خیز میرفت امایادم نی ...

عزیزم میشه بپرسم بچه شما چند ماهگی نشستن وغلتیدن یاد گرفت؟شما رو میشناخت؟

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
عزیزم میشه بپرسم بچه شما چند ماهگی نشستن وغلتیدن یاد گرفت؟شما رو میشناخت؟

ببخشید عزیزم خیلی خیلی دیرجواب دادم خاموش میخوندم واردکاربریم نمیشدم متوجه نشدم پیام دادی، راستش غلطیدن یادم نیس فک کنم4_5ماهگی بود 10ماهگی نشست بله منو باباش و قشنگ میشناخت الانم دوسال و نیمشه ماشاالله همش درحال فضولی تا روتو اونور میکنی رو اپنه

روی دیواردل خودبنویسیدخداهست 
2740