2737
2739
عنوان

راه افتادن بچه

288 بازدید | 37 پست

سلام‌مامانا پسرم ۱سالشه دمر میوفتاد ولی ن سینه خیز رفت ن چهاردست و پا الانم میخواد سینه خیز بره ولی بلد نیس ققط گریه میگنه چهاردست و پاام ک میشه میخوابه نمیره تازه ۱هفتس یاد گرفته بشینه خیلی ناراحتم اطرافیان خیلی حرف مفت میزنن من پسرمو روروئک میزارم همه کار میکنه میدوعه راه میره اما اگه روروئک نزارم روانیم میکنه نمیدونم چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دکتر بردیش؟دکتر چی گفت؟

دکتر بردم گفت چون تو روروئک همه کار میگنه اختلالات حرکتی حساب نمیشه فقط روروئکو ازش بگیر ولی بچه خیلی گریه میکنه خودمم دیسکم پاره شده تا شب ک شوهرم بیاد خیلی نمیتونم راه ببزمش

دکتر بردیش ؟ اگه از نظر دکتر اوکیه و هنوز دیر نشده مس به حرف اطرافیانت توجه نکن

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است
2740

وقتی با روروئک میره یعنی خداروشرکر سالمه اما بعضیا زمان میبره بعضیام زود راه میفتن.

ببین چه خوراکی دوست داره بزار جلوش بعد تلاش میکنه سینه خیز بره برداره و بعد کم کم راهم میفته

دوست من بچش کپپپپپ شماست تاپیکم زدم درموردش 

قرار ببرنش دکتر

بچه دوستتم کپ نمیشه نمیغلته ...نمیخزه...تازه اگر مامانش بشونتش ده دقیفه میشینه ...حرف نمیزنه...مامانشو نمیشناسه....اینا علاعمش هست

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
دوست من بچش کپپپپپ شماست تاپیکم زدم درموردش  قرار ببرنش دکتر بچه دوستتم کپ نمیشه نمیغلته ...ن ...

ن خب بچه من‌این کارارو میکنه ک فقط بلد نیس چهار دست و پا بره و سینه خیز بره وگرن حالتشو میکیره حتی دستشو میگیره ب پای من وقتی نشسته رو دو زانو میشینه

2706