2733
2739

بفرما

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شما همسرتون پزشکن؟

بله. بفرمایید

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  
بله. بفرمایید

میخواستم ببینم وقتی کشیک بودن شما کلا هیچ خبری ازشون نداشتید؟

مثلا اس ام اس میدادید؟

یا زنگ میزدن بهتون؟

تاریخ شروع: ۱۳۹۹.۲.۳۱🌸وزن اولیه: ۸۲.۸ 🌸وزن فعلی: ۶۵ 🌸وزن هدف: ۵۳🌸
میخواستم ببینم وقتی کشیک بودن شما کلا هیچ خبری ازشون نداشتید؟ مثلا اس ام اس میدادید؟ یا زنگ میزدن ...

عزیزم ما مرتب با هم در تماس بودیم. خب وقتی کار اورژانسی پیش میومد که دستش بند میشد. ولی کلا زیاد با هم تماس میگرفتیم و چت میکردیم

2740
عزیزم ما مرتب با هم در تماس بودیم. خب وقتی کار اورژانسی پیش میومد که دستش بند میشد. ولی کلا زیاد با ...

ممنونم عزیزم.

من همسرم پزشک جراح سوالت چیه عزیزم؟

عزیزم میخواستم ببینم وقتی همسرتون کشیک هستن شما با هم در ارتباطید؟

یا کلا طی اون حالا ۲۴ ساعت یا ۳۶ ساعت هیچ خبری از هم ندارید

عزیزم میخواستم ببینم وقتی همسرتون کشیک هستن شما با هم در ارتباطید؟ یا کلا طی اون حالا ۲۴ ساعت یا ۳۶ ...

ما چون هر دو پزشکیم تو بیمارستان هم رو میبینیم ولی آره شده که کلا ۱ روز کامل ازش خبر نداشته باشم و انقدر سر یکی چون شلوغ باشه که تنها خبری که داریم از هم تو ۲۴ ساعت یه اس ام اس خیلی کوتاه باشه...

لطفا اکانت پاک شود
ما چون هر دو پزشکیم تو بیمارستان هم رو میبینیم ولی آره شده که کلا ۱ روز کامل ازش خبر نداشته باشم و ا ...

بله متوجه‌ام

ممنون که جواب دادید♥️

2706