2752
2734
عنوان

طلا ظریف

371 بازدید | 30 پست

دوستان شما زنجیر طلا خیلی ظریف داشتین تاحالا؟ نمیپوکه؟همیش ترش افتادنشو نداشتین؟

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣

ترس

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هم میپوکه هم زود گم میشه

وای همین 

من یکی دارم الان ده ساله تو گردنم هست 

خیلی ظریف هم نیست 

وایسو در بیارم عکسشو بگیرم 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
طلا ظریفش قشنگه چیه این طلاهای پهن زشت

اخه این خیلی ظریفه انگار مو هس

من یکی دارم الان ده ساله تو گردنم هست  خیلی ظریف هم نیست  وایسو در بیارم عکسشو بگیرم&nbs ...

مرسی عزیزم

من دارم یه بار موقعی تو گردنم میکردم پاره شد بردم درست کردم ولی کلا خوبه تا کشیده نشه پاره نمیشه

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
من یه زنجیر ۹۹۰سوتی داشتم دوسال گردنم بود و هیچیشم نشد ،فقط مراقب باش از اون زنجیر صافا بخری که گیر ...

وای من همش میترسم

یه گردنبند هس پایینش مهره ای هس اما زنجیرش انگار مو هست

من یکی دارم الان ده ساله تو گردنم هست  خیلی ظریف هم نیست  وایسو در بیارم عکسشو بگیرم&nbs ...

بفرست

یا صاحب الزمان                                                     تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد / حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
تو گردنم گرفتم دلم نیومد بیرون بیارم این مادرم برام خرید هیچ وقت بیرونش نیاوردم جز چند بار برای پزشک ...

انشاءالله همیشه به خوبی و خوشی ازش استفاده کنی 

یا صاحب الزمان                                                     تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد / حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد