2737
2739

ازکجا میارید میخورید پس؟من شوهرم دوروز بیکاربشه همه چی میریزع بهم 

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740
آفرین قبول دارم این حرفو شوهر من میگه کار نیست از اول بیکار بود

موندم بااین حقوقا بااین گرونی...نمیدونم ی وقتهایی میگم انگار پولی ک در میاری حرامه انگار..امروز حقوق میگیره پنج روز بعد نیست

99/9/9واسه هممون ریدن10/9/99  بهتون میخندیم
همیشه میگم کسی ک میگه کار گیرم نمیاد بخاطر تنبلی خودشه...شوهرم میگه اگ شده دست فروشی هم بکنم شرمنده ...

ایناااا نیست منم قبلن مثل شما فکر میکردم تا خودم گرفتارش شدم ...دوسال همسرم بخاطر تحریما بیکار شد و بعدشم کرونااااا با همت خودمون یه کسب کار راه انداختیم کار هست اما مثلا ما که ۵ الی ۷ حقوقمون بود و کلی قسط چطور همسرم بره سر کاری که ۱۲۰۰ میدن اونم میشه پول رسیدن سر کار و سوخت و یا یه جا دیگه ۵ ماه یکبار حقوق میدن و ۵۰۰ تومن مساعده  اونم هنوز مشکلاتت سر جاشه والا بشینه تو خونه مخارجش کمتره

2706