2733
2739
چه کاری راه انداختید؟

والا اگر خدا بخدا و کمک کنه ۳ ماهه بستنی فروشی که دوماهش کرونا بود اما شکر ولی در کل من همسرم حتی اسنپم کار کرد ماشین بدتر خرج اورد بالا در امد منفی در میومد ظاهری انگار کار میکرد .شغلشم بخاطر اینکه متریالش از خارج وارد ایران میشد تمام شد .بعد ۱۱ سال یهو بیکار شی سخته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم میگم مغازه باز کنه ولی خیلی اجاره میخواد

اره اما چه کنیم مجبوریم الان دوماه کرونا رو ما از جیب کرایه دادیم اما اگر خودمون نجات ندیم هیچ کس بفکر نیست این‌که میگم هیچ کس یعنی حتی یکی سر شماری نمیکنه که این خانواده هاایی که با تحریم یا کرونا بدبخت کردن امورشون چطور میگذره تازه توبیکاریاااا برا سبد معیشتیااا ما جزو پولدارا بودیم ☹😁چیزی تعلق نگرفت بهمون چون اطلاعاتشون به روز نیست از نظر اونا همسر من سرکاره😠

بچه هااولاخیلیاتون زود قضاوت کردید،این همه کارکجابود؟شوخرمنم 5سال اول زندگی سرهم دوسالم کارنکرد،دست فروشی،مسافرکشی،باربری،چندتاشرکت مختلف امانشدکه نشدهرجاخوب بودیامیخوابیدیاشرایطای خاصی داشتن،تااینکه یبارخالم مشکل داشت رفت دعانویسو سریع کارش انجام شدمی ودرست شدمامانم بهش گفت براشوهرم دعابگیره فرداش کارپیدالان 6ساله خداروشکربیکارنشده

2740

شوهرمنم۵ماهه بیکاره،ازوقتی کرونااومد😒بسختی داریم میگزرونیم فقط داریم میخوریم پس انداز هیچ

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔

از نظر من البته نیاید دعوام کنید ...در این شرایط قانع نباشید و طبق روال زندگی کنید .تا مرد نگه حالا که میگذره چه کنم یا همین که هست باید گذاشت به یک نقطه برسه که هر تلاشی کنه که زودتر به کار برسه هر چند عوامل بیرونی من جمله جامعه ...صاحب کار بیخدا....پول ...و توانایی های فردی در تهیه شغل موثره اما قناعت بیش از حد خوب نیست خانما ....

ببرای من 6 ساله انگار طلسم شده

عزیزم ببخش اینو میگم ربطی به طلسم نداره یا شانس و اینجور چیزام نیست . به جنم مرده ، مردای ما که بیکارن جنم کار سخت رو ندارن . راحت طلبن . داداشم 21 سالشه بدون هیچ پشتوانه ای دوتا شغل داره . شوهرم 41سالشه آواره ست. نشسته خونه منتظر پول بیارن دم در. 

خدایا اونی رو که بی ارزشم کرد رو نمیبخشمش 
2706