2737
2739
عنوان

دلم خیلی گرفته امشب دوست پسرم اومد خاستگاریم

| مشاهده متن کامل بحث + 2906 بازدید | 129 پست

حرف مامانش درسته

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر منم اين تفاوتا اذيت كننده س

كم هستن خانواده هايى كه عروسشونو نپذيرن ولى در عمل رفتارشون مثبت باشه

و اينكه نميشه نقش خانواده رو ناديده گرفت

اَللّٰهُمَّ عَجِّلْ لِوَليِكْ اَلْفَرَجْ
چ مامان عفریته ای ازالان خودشو نشون داد 

چرا اینا میگی ؟ وقتی دیده به درد هم نمیخورن اگه حرفی نمیزد میشد عفریته الان واقعیت را دیده و گفته ! 

اینقدر اشکار بوده تفاوت ها ک پدر مادر اسی هم گفتن فرق داریم باهم ! 

2731

به نظرم شما که تجربه ازدواج رو داشتین باید بهتر بدونین که تفاوت فرهنگی و اقتصادی زیاد چقدر بعدا مشکل ایجاد می کنه

و امکان نداره یکی تو خانواده کاملا مذهبی یا کاملا غیر مذهبی بزرگ شده باشه و اصلا از همچین فضایی تاثیر نگرفته باشه، حتی اگه الان متفاوت به نظر برسه خیلی چیزها بعد از ازدواج خودش رو نشون می دن

به نظرم وقتی خودتون می دونین که دیگه زیاد جای اشتباه ندارین عاقلانه تر تصمیم بگیرین بهتره

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
 وای دلمم گرفت ۷ سال دوستم میترسممم اینجوری شممم

واقعا چجوری میشه ۷ ساال؟؟ حرفا تموم نمیشن؟ من کلا راجبه دوستیایی که بیشتر از سه سال طول میکشن ،خیلی کنجکاوم ببینم چطور یکنواخت نمیشه

لطفا واسه نیتم یه صلوات بفرستید :)🌹
2738
چرا اینا میگی ؟ وقتی دیده به درد هم نمیخورن اگه حرفی نمیزد میشد عفریته الان واقعیت را دیده و گفته !& ...

چ ربطی داره مهم اینه این دونفر همو بفهمن باهم زندگی کنن قرارنیس اونا باهاشون زندگی کنن ک 

ی دختردارم شاه نداره💗صورتی داره ماه نداره🤩ازخوشکلی تانداره🥰
2706