2733
2734

خانما  خیلی دلم گرفته  خواهشا کمکم کنید امشب شب اولی بود که دوست پسرم اومد خاستگاری و جلسه اول اشنایی بین دوخانواده بود  خانوادم از نظر فرهنگی و اقتصادی و مذهبی گفتن خیلیییی باما متفاوته  و مخالفتشون اعلام کردن   البته مامان دوست پسرم اومد گفت  کبوتر باکبوتر باز با باز   خانواده اونم متوجه شدن از نظر مذهبی واوضاع مالی متفاوتن   که دوست پسرم وقتی رفتن با مامانش دعوا کرد چرا این حرفو زده البته اینم بگم  خانواده دوست پسرم خیلی مذهبین ولی  خودش اصلا  اینجوریرنیس و فکرش باخانوادش متفاوته واصلا تاحالا رواین موضوع واکنش نداشته .  ب نظرتون چیگار گنم  دلم خیلی گرفته اینم بگم من ۲۷ سالمه و ی بار طلاق گرفتم تو عقددو اصلا جای اشتباه ندارم 😢  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بیشتر فکر کن در مورد تصمیمت

آنجا که راه نیست خداوند راه می گشاید(۴۰۲)♡خداوند روزی رسان بی حساب من است(امضا۴۰۱)♡همه میخوان برن بهشت بدونه اینکه مرگ رو تجربه کنن!!پس اگه خواهانِ بهشتیِ اهدافتی باید مرگ کارای بیهودتو بپذیری!(امضا۴۰۰)♡لا حول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.♡عزیزم عکستو نذاراینجا امنیت نداره.شماییکه تا یه نفر میخوادعکس بذاره میگی بذاربذار یه لحظه فکر کن(بلانسبت استارترهای محترم)طرف عکس خودش نباشه و بخواد باطرف دشمنی کنه و عکس یه نفرو تو سایت پخش کنه.حتی اگه پاکشم کنه هزاران نفر خواننده ی خاموشِ گوگل هستن که میتونن شات بگیرنو ادامه ی ماجرا.....پس خواهشا حواستون جمع باشه.(شاید برایِ شما هم اتفاق بیوفتد👍).خودت باش مگه خودت چشه؟!!😎(امضا۹۹)- هذا من فضل ربی❤🌹(امضا۹۸)        قضاوت نکن گلم.قضاوت نکن عشقم.قضاوت نکن عزیزم.قضاوت نکن خواهرم .کلا قضاوت نکن.  (امضا۹۷)-                         تصمیم گرفتم دیگه تو زندگیه خودم، دخالت نکنم!دوستان زحمتشو میکشن  (امضا۹۶)
2738

وضع مالیه اونا یعنی بهتره؟

عزیزم تناسبه شرایط خیلی مهمه،اگه به این آقا پسر اعتماد داری و میدونی که میشه بهش تکیه کرد،باهاش ازدواج کن،وگرنه ممکنه بعده ازدواج پشتتو سرِ این اختلافا خالی کنه خدایی نکرده

لطفا واسه نیتم یه صلوات بفرستید :)🌹
2706