2737
2734
عنوان

کیا تو این لحظه دلشون گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 119 پست
ما هم دقیقااینطوریم ، میگم چرا اومدی میگه مگه خونه تو اومدم؟ میگم منم سهم دارم میگه بیا ببر سهمتو،از ...

منم به داداشم میگم چرا این حرفا رو میزنید میگه به تو چه من دو برابر تو سهم دارم . بابام ملک آره فقط این خونه رو داره ولی بانک پول داره بارها اومده میگه بیا امضا کن تا پولا رو بگیرم منم امضا نمیدم چون فقط پولا رو میخواد برای خودش در حالی که بابام اون پولا رو گذاشته بود برای مامانم و جهیزیه و عروسی خواهرام 

چقدبده آدم کارش به آدم نامردبیفته خداپشت ادمای بی پناه خداعاقبتشون بخیر کنه ودداداشت به خودش بیاد

انشاءالله خدا خودش فقط کمک کنه .ای کاش فقط یکم  شرایط درک میکردن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم به داداشم میگم چرا این حرفا رو میزنید میگه به تو چه من دو برابر تو سهم دارم . بابام ملک آره فقط ...

از این ب بعد هروز از این حرفا دارید .. انقد تلخ گذشت ب من این سالها ک حرف ارث اومد وسط..مادرتون جوان هستن؟

اتفاقا منم متولد ۷۶ ام

چه جالب گلم 🌺🌹🌷 خوشحالم دوست گلی مثل شما و عین خودم پیدا کردم اینجا 😘😍

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺
2731
مامانم ۵۶ سالشه.

دقیقا هم سن مادر من هستن، خدا انشاالله کمکشون کنه ، فکر ازدواج خاهرا ی طرف فکر پسر ی طرف .. داداش من الان با مامانم مث کارد و‌پنیره، سری اخر بخاطر زنش مادرمو غخش داد😢😢

از این ب بعد هروز از این حرفا دارید .. انقد تلخ گذشت ب من این سالها ک حرف ارث اومد وسط..مادرتون جوان ...

خیلی سخته فوت بابام و نبودش یه طرف حرف و زخم زبون بقیه یه طرف 

من ازشون دورم ولی هر وقت با خواهرام و مامانم حرف میزنم ناراحتم و جگرم آتش میگیره.  خدا خودش به راه راست هدایتشون کنه

2738
دقیقا هم سن مادر من هستن، خدا انشاالله کمکشون کنه ، فکر ازدواج خاهرا ی طرف فکر پسر ی طرف .. داداش من ...

داداشم و زنش به مامان و خواهرام کلی فحش دادن تازه میخواستن خواهرام بزنن

منم به داداشم میگم چرا این حرفا رو میزنید میگه به تو چه من دو برابر تو سهم دارم . بابام ملک آره فقط ...

من تازه ازدواج کردم باور کن اصلا نمیفهمم چطور زندگی میکنم چون همش فکرم پیش مادرمه ک تو اون خونه داره با اینا سر و کله میزنه

داداشم و زنش به مامان و خواهرام کلی فحش دادن تازه میخواستن خواهرام بزنن

فقط ی بردار دارید؟ چقد آدم دلش میشکنه ..خواهرتون کوچیکن؟ من چقد درک میکنم چیزایی ک میگین 😢😢😢

من هم💗 امیدوارم حالتون خوب بشه ومشکل همه کسایی که توتاپیک بودن حل شه

انشاالله عزیز دلم ... همه مردم ایران خسته ان از این همه دغدغه و مشکلات ... مگه ادم چقدر زنده است این همه استرس قسط حرص و جوش 

الانم که کرونا اومده 😪

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺
2706