2726
عنوان

کیا تو این لحظه دلشون گرفته

524 بازدید | 119 پست

چرا ...بیاین بگیم بقیه دعا کنیم مشکل طرف حل شه..

خودم چون مادرم ارامش نداره و یه خونه برا خودش نداره و داداشم با خانوادش اومدن پیشش زندگی میکنن هر دفعه ب یه طریقی حال مادرمو میگیرن😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

✨🌷

🌸امروز افکارم را با نیت‌های زیبا همراه میکنم...

🌸خداوندا نیک میدانم ،زندگی معجزه ایست برای دل دادن ها... پس یاری کن ،  دیروز را به فراموشی بسپارم ودر امروزوحال زندگی کنم... حیف است که این ذهن شگفت انگیز سرگرم مسائل بیهوده ی گذشته باشد...

🌸امروز تو را شکر میکنم ؛ زیرا:

من عاشق همه کس و همه چیز هستم.

سالم  و شادمانم .... آنقدر ارزش زندگی و بودن با عزیزانم برایم ارزشمند است که هر سخنی را به دل نمیگیرم ، دنبال تلافی و انتقام نیستم ، چون برای من  آنطرف معادله تو هستی... و براحتی حمایتم میکنی.

...........

•┈✾~🍃🌸🌺🍃~✾┈•

من خیلی تنهام در اصل کلی آدم دور و اطرافم هستا وایییسی در واقعیت تنهای تنهام میشه برا حاجتم دعا کنید خیلی حالم بده

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
2706