2733
2734
عنوان

برگزار عروسی

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 65 پست

عزیزم اگه میخوای هم خودت اذیت نشی هم همه چی شیک باشه بنظرم تو خونه نسبتا بزرگ صندلی بچینین فقط اندازه خودتون و خانواده شوهر تو هم برو آرایشگاه و لباس و آتلیه بعدشم شام و مهمونی شیک خونه و گل آرایی کن خلاصه همه چی تموم 

تالارم بگیری شاید خیلیا نیان

ولی اینجوری هم جشن شیک داشتی هم لباس و عکس

خوشبخت بشی عزیزم

نیست در دیده ما منزلتی دنیا را                                ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس مشکلشون چیه چرا حرفاشون یکی نیست😑😑😑هر روز یه چیزی میگن  اره دیدم بعضی تالارا بازن

چی این دولت رو حساب کتاب بوده که این یکی باشه.آه اینهمه جوون پشت سرشونه

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود، ز هر چه رنگ تعلق پذیرد، آزاد است..
2731
یکی میگه تالارا بازن یکی میگه بستن اقا بلاخره بازن یا نه کلی کار داریم🤦‍♀️

خانم شما چکار داری زنگ بزن اتحادیه تالار بهت میگم تو شهر ماهم تالار مراسم بوده ولی دیگه گفت هیج مراسمی نداریم گیر دادن بهمون 

بارداری همون بهتر ک از همه چی دور باشی آزاد باشی حالا ک دارم فکرشو میکنم هیچ وقت دلم نمیخواد خدا به ...

دوستم این حالتو میفهمم، فقط شما این حالو نداری، تقریبا میتونم بگم ۹۰ درصد ادما یه تایمی قبل از مراسم عروسیشون همینجوری که میگی روانشون بهم میریزه چون همه چیز اونجوری که فکر میکردی پیش نمیره . من خودم خیلی همه چیو به خودم سخت گرفته بودم، هم خودم هم همسرم اون تایم قبل از مراسم انقدر خسته بودیم و شدیدا استرس داشتیم که باورم نمیشه روز قبل از عروسی من کلی باهاش دعوام شد که الان یادم میاد خندم میگیره ولی کاملا طبیعیه. 

2740
خونه بزرگ نداریم دوطبقه هم ک بازم جا نمیشه 

عزیزم فقط خانواده خودت و همسرت فک نکنم سرجمع پنجاه نفر بشین؟هان

نیست در دیده ما منزلتی دنیا را                                ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
میگن مهمون دعوت کنیم اماارایشگاه نرو🤔🤔🤔

اره مهمون زیاد ک باشه ب ی سری جمع نمیشه 

کم ک باشه میشه من هم آرایشگاه برم هم لباس عروس یعنی درحد بزرگا منم زیر بازم نرفتم گفتم یا اینطوری باشه یا ک وقتی قبول نداری باید پولشو بهم بدی چطور شما هرچی گفتید من قبول کنم 

عزیزم فقط خانواده خودت و همسرت فک نکنم سرجمع پنجاه نفر بشین؟هان

ی چیزی بگم من همون بزرگا رو ک بگم روی هم رفته 100نفر نمیشن گفتم همینطوری ک شما میگی باشه ولی قبول نمیکنن میگن برای کی میخوای لباس عروس بپوشی 

برای همین میگن اینطوری باشه مهمون بیشتر باشه ک دور ت جووو ن باشن فکر مهمونیه فقط 

2706