2733
2734
عنوان

برگزار عروسی

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 65 پست

تالارها و گفتن از 10 خرداد باز میکنن 

از اقوام خیلی خیلی نزدیک ماهم چند روز آینده عروسیش هست توی تالار 

گر نگهدار من آن است که من می‌دانم 😍شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بنظر من اگه کسی هم دعوت نکردین مهم نیست ولی آرایشگاه برو ولباس عروس بپوش وبرین آتلیه مهم شما دوتایین واین لباس عروس پوشیدن وآرایشگاه رفتن بخاطر خودتون عکساتون براتون یادآورروزای خوبتون باشه سعی کن باآرامش این مطلبو باهمسرت درمیون بزاری اگه مشکل مالی داره یه کم ازوسیله های جهازت حذف کن یاسبک بگیر بتونین برین 

خنده داره که باید برای دکترووکیل شدن آموزش ببینی ولی برای پدرو مادرشدن نه !هرهالویی میتواند پدرومادربشه حتی لازم نیست تویه سمینار یه روزه شرکت کنه...
بگو منم جهاز نمیارم تواین گرونی خودت بگیر سواستفاده گر خداوکیلی یه عده تواین کزونا حسابی استفاده میک ...

جهازمو دوماه چیدم ک اگر تالار باز شد دیگه درگیر کارای عروسی باشم چون خود خونه چیدنش کلی وقت میبره 

اونا به من میگن. اینکه تو لباس عروس نپوشیدی آرایشگاه رفتی مهم نیست ولی مهمه ک ما بیشتر  مهمون دعوت کنیم ک با ی سری اینکار نمیشه ولی وقتی بهشون میگم این مدلی بگیریم میگن حرف تو غیر منطقی منم گفتم باشه هرچی شما بگی شوهرم هم گفتم تو میگی لباس عروس آرایشگاه نمیشه بری حرفی ک منم میزنم قبول نداری پس باید اندازه پول آرایشگاه اتلیه لباس عروس بهم پول بدی چون وقتی قبول نمی کنید من چی میگم درحالی دوست داشتم جشنم کوچیک مختصر بود ولی اینکارم بغلش باشه ولی بی فایدس منم پولشو ازت می خوام چون از لحاظ تو پدرم مادرم فقط این کارای من زیادی هست ولی اینکه ی صدنفر جوون بیان مهمه ک باب میلتون برگزار بشه

اره اما میگن باز میشه تا اون موقع احتمال زیاد.هرچندتالارهای خ دماوند تهران بازن همین الان

پس مشکلشون چیه چرا حرفاشون یکی نیست😑😑😑هر روز یه چیزی میگن 

اره دیدم بعضی تالارا بازن

99/9/9 خونه خودمم انشالله😍😍یه صلوات مهمونم میکنی 🙏🙏
پس کسایی که مثل من باردارن چی بگن که کلی تو ذهنو تصوارتشون واسه این دوران برنامه ریزی کرده بودن همش ...

بارداری همون بهتر ک از همه چی دور باشی آزاد باشی

حالا ک دارم فکرشو میکنم هیچ وقت دلم نمیخواد خدا بهم بچه بده چون خودم به اندازه کافی روانم درگیر یکی دیگه هم درگیر نشه عذاب بکشه 

اره بخدا ماهم چنان بلاتکلیف موندیم خانوادم شوهرم اعصاب روانمو این چندوقت بهم ریختن خیلی تصوراتم خراب ...

تالارابازه عزیزم کی گفته بسته هست حرص نخوراین روزاهم می.ذره فقط شادباش ولذت ببرمهم شوهرته حرف بقیه روبیخیال تالاراهم بازه همین جمعه گذشته ماعروسی دعوت بودیم تالارگرفتن تازه اگرم بسته باشه که نیست شمالباس عروس وبراخودت میپوشی نه بقیه حرص نخورعزیزدلم خودمم توشرایط شمابودم دلم اتیش گرفت باحرفات الان پشیمونم که چرابهترین روزای زندگیموبه حرف این واون ناراحت بودم شادباش ولذت ببرازعروسی😍😘