2733
2739
عنوان

برگزار عروسی

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 65 پست
ی چیزی بگم من همون بزرگا رو ک بگم روی هم رفته 100نفر نمیشن گفتم همینطوری ک شما میگی باشه ولی قبول نم ...

نه پس قبول نکن

حتما لباس بپوش و عکس بگیر

نیست در دیده ما منزلتی دنیا را                                ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
نه پس قبول نکن حتما لباس بپوش و عکس بگیر

نه اونا قبول نکردن ک اینطور باشه منم گفتم پولشو بهم بده وقتی سر هرچی میگم لج لجبازی درمیاری برای منم زور داره فعلا ک هم با شوهرم قهرم خیلی بی شخصیته ذوق هیچی نداره فقط دلش میخواد حرف مامان بابام گوش بده خلاصه بشه مهمونی بگیره بره خونه خودش حاجی حاجی مکه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اونا قبول نکردن ک اینطور باشه منم گفتم پولشو بهم بده وقتی سر هرچی میگم لج لجبازی درمیاری برای منم ...

آره سخته آدم پدر مادر خودشم به حرف نباشن،منم خیلی مشکلات از این دست داشتم و دارم 

ولی حتما عکس و لباس و داشته باش

شده لباس از دوستی کسی بگیر برو آرایشگاه برو چندتا عکس بگیر

نیست در دیده ما منزلتی دنیا را                                ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
2728
آره سخته آدم پدر مادر خودشم به حرف نباشن،منم خیلی مشکلات از این دست داشتم و دارم  ولی حتما عکس ...

پولشو میگیرم به جاش کار دیگه می خوام بکنم چون عقدم مفصل بوده دیگه اتلیه لباس عروس برام حسرتی نداره اگر قبول کنن 

پولشو میگیرم به جاش کار دیگه می خوام بکنم چون عقدم مفصل بوده دیگه اتلیه لباس عروس برام حسرتی نداره ا ...

خب خداروشکر پس عقدت همه چی داشتی عزیزم

خوشبخت بشی