2737
2739
عنوان

از کجا باید شروع کنم؟ آیا می‌توانم به دلیل ضرب و شتم طلاق بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 74470 بازدید | 453 پست

سلام من وكيل دادگستري هستم خوب بهتون پيشنهاد ميكنم اولا تو اينجور موارد سعي كنين حتما همسايه ها رو اگاه كنين و اينكه ابروم بيمره خيلي بهتر از سالها دادگاه گشتن هس ثانيا حتما به نيروي انتظامي خبر بدين ثالثا حتما به پزشكي قانوني مراجعه كنيد اينكه بار اولش بود ديگه قول داد تكرار نشه بار دومش بود دستشو داغ كرد اينها همه حرفن كسيكه يكبار دستشو بلند كنه بارها اينكار رو خواهد كرد و شكايتتون رو شروع كنين و اگرهم تصميم بر اشتي باشه تو مرحله دادسرا رضايت بدين وگرنه هيچ وقت براتون دليل عسر و حرج نميشه و اينكه حتما از دادگاه درخواست ارجاع همسرتون به پزشكي قانوني مبني بر عدم تعادل روح و روان بدين قطعا نتيجه ميگيرين

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام مونی جون شما وکیل هستید؟بنده لیسانس حقوق هستم ولی خب یه سوال واسم پیش اومده .مراحل اولیه طلاق چه توافقی چه یه طرفه  باثبت نام داخل سامانه بهزیستی بعد ارجاع بهزیستی به مشاور وچهار جلسه مشاوره جهت توافقی یاغیره آره ؟بعد فرستادن به دادگاه بعد از ۴۵ روز؟آیا میشه جلسات مشاوره رو نرفت ؟بنده باهمسرم که وکیل هستن به مشکل برخوردیم دوهفته قبل یه جلسه مشاوره هم رفتیم گفتن صدتومن میدم توافقی جداشیم  ولی خب من پشیمون شدم . همسرم اهل کتک زدن نیس فقط خیلی بددهن ولجبازوگاهی به شدت خودخواس . اینم بگم که مهریه ام ۲۰۰ سکه اس که قبل عقدبه تاریخ بعد عقد بخشیدمش داخل یه برگ ساده .بادست خط و امضا خودم.

2738

سلام عزیز دلم تایپک خیلی مفیدی بود و من پشیمونم که چرا زودتر اینجارو پیدا نکردم.

من مث دوستان نمیدونم کتابی صحبت کنم

من طبق سند ازدواج ۶ نیم ساله که ازدواج کردم

همسرم قبلا منو خیلی میزد ولی متاسفانه هیچ اقدامی نکردم

الان که این پست رو مینویسم ۲۱ سالمه

تو این چند سال زندگی هم بی دلیل کتک خوردم هم تحقیر شدم.

پدرشوهر و داماد عمه ی شوهرم قصد تجاوز به من رو داشتن ولی متاسفانه با سکوتم هیچ مدرکی ندارم

ما بچه دار نمیشیم و مشکل همسرمه

تحرک اسپرمش ۲درصد مورفولوژیش ۰درصده 

تو این چند سال زندگی با کمک هم خونه خریدیم

همسرم یه اخلاقیات خاصی داره ک گاهی شک میکنم در سلامت کامل هست یاخیر

حق ندارم کارهایی ک دوست دارم رو انجام بدم مث ادامه تحصیل یا باشگاه خرید و....

تاحدودی حق بیرون رفتن ندارم

هر اعتراض باعث کتک خوردنم میشه

چند بار هم دست به خودکشی زدم.

ولی الان سکوت  رو به اعتراض ترجیح میدم حداقل جسمم در امانه.

ولی چند وقتیه دارم به طلاق فکر میکنم

راه کارشو نمی دونم 

میخوام از طریق ناباروری اقدام کنم 

دوتا وکیل تو دادگستری رفتم اصلا انگار توجهی بهم نداشتن 

جوری وانمود شد ک هیچ حقی ندارم

شایدم چون نتونستم قشنگ مشکلم رو مطرح کنم

خواهش میکنم اگه چیزی میدونید بهم خبر بدین ممنون میشم

من هنوز سنی ندارم ولی به مرگم راضی ام

ا من مث یه برده حلقه به گوش برای این خانواده بودم.

همسرم سر مسایل کوچیک غیرتی میشه اما هیچ عکس العملی نشون نداد در برابر کار پدرشوهرم.

فامیل همسرمم ک وحشتناک بدجنس و افکار قدیمی دارن

منو یه ه‌رزه میدونن

و همیشه بهم بی احترامی میشه

به کمکتون نیاز دارم

ببینید دوستان اکثر مردانی که دورو برم دیدم اهل ضرب وجرح نیستن ولی به نظرم دلیل اصلی به هم ریختگی اعصاب مردان ناشی از وضعیت بد اقتصادی هست که بوجود آوردن مردها ذاتا میخوان حداقل های زندگی رو برای خانواده فراهم کنند ولی در این شرایط عملا امکانش برای خیلی ها نیست و نا خودآگاه باعث در گیریهای خانوادگی میشه اگه دقت کنید قشر کارمند بخاطر اینکه در هر شرایطی حقوقش میاد و یه زندگی معمولی اقتصادی دارن به ندرت درگیری فیزیکی بوجود میاد

samisun عزیز کبودی مختصر هم پزشک قانونی می نویسه برای دادسرا و می نویسه که شاکی از درد و کوفتگی رن ...

البته اگه بعد از تکرار عمل جون سالم به در ببره...

تاوان عشق را دل ما هر چه بود داد  چشم انتظار باش در این ماجرا تو هم

وکیل خوبیه خداییش خانم حمیرا پارسا، کار حقوقی مارا که خیلی خوب و با نتیجه عالی انجام داد ، ما که راضی هستیم از کارش بهترین وکیل ایران، ممنون از دوستان نی نی سایتی که ایشون به ما معرفی کردن . کسی هم می خواد مراجعه کنه ایشون تهران یوسف اباد هستن. 02188554580 این هم شماره دفترشون

سلام به همگی تو رو خدا اگه اطلاعاتی دارید کمکم کنید سه ساله که درگیر دادگاه و دادگاه بازی هستم ولی هنوز نتونستم حقمو بگیرم ‌.

مهریه امو از طریق ثبت اسناد روی خونه ای که سه دانگ سه دانگ بوده گرفته بودم توقیفش کردم اما چون وام مسکن داشت نتونستم به نام خودم بزنم تا اینکه رفتم وام رو تسویه کردم همینکه رفتم به نام تودم بزنم فهمیدم آقا رفته اعتراض کرده و تو مرحله اول اداره ثبت چون تونه مشترک مون اجارا است به نفع من حکم داد اما تو مرحله اعتراض و هیئت نظارت ثبت به نفع اون حکم دادند و جزو مستثنیات دین شد حالا اصلا نمیدونم باید چه کارکنم مهریه ام ۱۱۰ تا سکه است خیلی درمانده و مستاصل شدم لطفا کمکم کنید😭😭

2706