2726
عنوان

از کجا باید شروع کنم؟ آیا می‌توانم به دلیل ضرب و شتم طلاق بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 74460 بازدید | 453 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ملینا جون مردی که زنش رو کتک میزنه حتما یه مرد بد و غیر قابل تحمل نیست...بعضی مرد ها از روی عصبانیت کنترلشونو از دست میدن و دست روی زن بلند میکنن...چه بسا چند لحظه بعد عمیقا پشیمون میشن و عذرخواهی میکنن.....اینجور مردها باید تحت نظر روانپزشک بتونن مهارت کنترل خشم رو در خودشون تقویت کنن ...اما بعضی مردها حاضر نیستن بپذیرند که این یه ایراد و بیماریه...میگن :"خب تو لحظه عصبانیت آدم یه لحظه کنترلشو از دست میده..."یعنی این حقو به خودشون میدن...اینجاست که باید زن اعلام کنه که حقوقی داره و مرد اجازه نداره حتی در موقع عصبانیت دست روی زن بلند کنه....وقتی زن و مرد بجز این مورد مشکل دیگه ای ندارند باید تا حد ممکن تلاش کنن تا مشکل برطرف شه...تا جایی که تصمیم زن برای طلاق قطعی نشده بهتره که کار به شکایت و دیه... نرسه...چون زندگی بعد اون زندگی نیست...
2728
samisun
یعنی شما میگید کتک زدن مرد مشکل کمی تو زندگی

(وقتی زن و مرد بجز این مورد مشکل دیگه ای ندارند )
واقعا توی یک زندگی مردی که زنش رو میزنه این خانواده فقط همین مشکل رو دارن ؟؟؟!!!
مشکل دیگه ای ندارند ؟؟ که باعث میشه اینجوری بشه ؟؟

**ملینا جون مردی که زنش رو کتک میزنه حتما یه مرد بد و غیر قابل تحمل نیست.
مردی که زنش رو میزنه بد نیست؟؟؟
چرا حتما چون بعدش عذر خواهی میکنه و یا کادو میخره

صحبت شما هم شده مثل قوانین
چرا باید حتما غیر قابل تحمل باشه تا آدم بگذاره بره
اصلا اخلاق و رفتار بد را چرا باید تحمل کرد ؟؟
تعجب میکنم از دلایل که میارید
به ندرت مردانی که دست بزن دارن به روانپزشک میان و یا به ندرت با دادگاه کارشون درست میشه و مرد دیگه زن رو نمیزنه ..
اصلا به ندرت زنی به حتی پزشک قانونی میره وقتی نمی خواد طلاق بگیره چرا چون جایی نداره بره مجبور بسازه و تحمل کنه
چون ناتوانه ، نیازمنده ، نادانه

آقا شتر سواری که دولا دولا نمی شه فدات شم
یا با با مشکل مقابله میکنید یا با مشکل میسازید دیگه

ا****ینجاست که باید زن اعلام کنه که حقوقی داره و مرد اجازه نداره حتی در موقع عصبانیت دست روی زن بلند کنه.***
کدوم حقوق ؟؟؟
وقتی زن نمی خواد حتی شکایت کنه

ملینا جون مطمئن باش زنی که پیگیر میشه واسه رفع این مشکل همسرش حتما مشکل رو کوچیک ندیده..من نگفتم بسوزه و بسازه.. من میگم تا وقتی که فکر میکنه میتونه مشکل رو حل کنه بهتره تو فکر حلش باشه... اگه نشد بره دنبال طلاق وو... بره که بره...مردهایی که من مثال زدم از حق و حقوق و قانون زنان آگاهی ندارن که این کار رو میکنن.... تلاش و پیگیری قانونی زن یه تلنگره واسه آقا....در ضمن لطفا خودتون رو مقابل تاپیک قررار ندین ...منطقی باشین...زندگی که توش حرف شکایت و طلاق و... پیش بیاد بهتره که نباشه.....به هر حال اینکه زن برای ترسوندن شوهرش که فکر میکنه هر طور دلش میخواد میتونه با زنش رفتار کنه مدرک قانونی داشته باشه خیلی خوبه.. البته اگه باعث بهبود روابط و محکمتر شدن زندگی بشه..
من مردایی رو دیدم که اگه زن بگه به بابام میگم مثل سگ میترسه چه برسه به قانون...دیدم که میگم....مردی رو دیدم که بعد 10 سال زندگی هرجور دلش خواست با زنش رفتار کرد... زنش گفت مهریمو میخوام بگیرم(فقط واسه ترسوندن شوهرش)شوهرش مثل چی ترسیده رام شده بود.....
سلام به همه عزیزان و امیدوارم هیچ کسی توی این شرایط قرار نگیره.

جاری من پزشک...پزشکی قانونی هستن و من از ایشون در این مورد سوال کردم به خاطر این تاپیک خوب...

ایشون هم گفتن که به این نوع شکایتهای خانمها خیلی خوب رسیدگی میشه و چون قرار نیست دیه پرداخت بشه (تصادف

و ...نیست) ما خیلی بیشتر هم مینویسیم...چون در واقع نوعی کمک به زنهایی هست که مورد ظلم واقع شدند.

نظرش هم این بود که حتما خانمهایی که تو این شرایط قرار میگیرند برای شکایت به پزشک قانونی مراجعه کنند و نامه

بگیرند...چون روی رای دادگاه هم تاثیر میگذاره.

امیدوارم کمک کوچیکی به دوستانی که متاسفانه مورد ظلم قرار میگیرن بشه.
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
در هر صورت
رو ی مسائل پیش از که کار به اینجا ها بکشه ( کتک خوردن زن ) باید متمرکز شد
مثل تشویق کردن زنان به گرفتن حقوقی که میدن قبل از ازدواج موقعی که مردا حاضرن برای ازدواج با شما هر کاری بکنن

من خودم رو در مقابل تاپیک قرار نمی دهم هرگز در مقابل یک عمل مفید مانع نمی شوم
ولی میخوام وقتی کسی میخواهد اقدامی بکند فقط جنبه خوب رو نبینه بلکه از تمام اعمالی که ممکنه مرد انجام بده با خبر باشه و نره وسط کار شوهرش خبر داربشه که زنش رفته یه کارهایی انجام داده و مدرک داره ( زن هم قصد جدایی نداره ) اوضاع بسیار خراب خواهد شد

بعد هم کسی که اسم مهریه رو ببره
مرد سریعا یه فکری خواهد کرد برای اموالش پس بهتر باسیاست عمل کرد و حتی قصد گرفتن مهریه را هم نداشتید هرگز عنوان نکنید چه برسه به وقتی که قصد گرفتنشو دارید

در هر صورت من نظری دیگر در این تاپیک نخواهم گذاشت
خاطرتان مکدر نشود
میبخشید اگر فکر میکنید تند صحبت کردم
من بسیار به این مسائل حساس هستم
روز و شب شما خوش
میدونی ملینا جون؟بعضی مرد ها قدرت و اعتماد بنفسشون خیلی کاذبه.... نمیدونم شما شوهر داری یا نه؟بعضی مردا هارتو پورته الکین....قدرتشون فقط بازوهاشونه..از آبروی پدرمادرشونم میترسن چه برسه قانون....توی این دنیا هیچ چیز 100درصد نیست...نمیشه گفت 100 درصد مردا فلان اند ....همه جور آدمی هست...هر جور که فکرشم نمیکنی....طرف اصلا به قیافه و فرهنگش نمیخوره...اما ازش یه چیزا میشنوه آدم شاخ در میاره...ایشالا که موفق باشیدد...
هر نفر 10 هزار تومان من در بهبودی ابوالفضل ، سهیم می شوم؛ و دوست ندارم مادری شاهد زجر کشیدن فرزند دلبندش باشد. شمارت کارت6104337079246631 به نام زهرا انصاری http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=744647&PageNumber=36

بچه ها بیخودی بحث نکنید هیچ کدوممون تو زندگی دیگری نیستیم که براش نسخه بپیچیم که جدا بشه یا نه یا طلاق خوبه یا نه

من خودم به شخصه همه راهی رو برای درست شدن زندگیم رفتم و نشد دیگه راهم سازش نیست راهم جداییه

این متن خیلی خیلی قشنگه :

ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﻧﺒﺨﺸﯿﺪ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ،ﮐﻪ ﺑﺎﺭﻫﺎ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﺨﺸﯿﺪﯼ ﻭ ﻧﻔﻬﻤــــﯿﺪ ،ﺗﺎ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺩﺭ ﺁﺭﺯﻭﯼ ﺑﺨﺸﺶ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﺪ !

ﮔﺎﻫﯽ ﻧﺒﺎﯾﺪ ﺻﺒـــﺮ ﮐﺮﺩ ...ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺭﻓﺖ ﺗﺎ ﺑﺪﺍﻧﻨﺪ ،ﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﻣﺎﻧﺪﯼ , ﺭﻓﺘﻦ ﺭﺍ ﺑﻠﺪ ﺑﻮﺩﻩ ﺍﯼ !

ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺮ ﺳﺮﮐﺎﺭﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ،ﺑﺮﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﯿﺪﻫﯽ ،ﺑﺎﯾﺪ ﻣﻨﺖ ﮔﺬﺍﺷﺖ ...ﺗﺎ ﺁﻥ ﺭﺍ ﮐﻢ ﺍﻫﻤﯿﺖ ﻧﺪﺍﻧﻨــــﺪ !

ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺪ ﺑﻮﺩ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺴﯽ ،ﮐﻪ ﻓﺮﻕ ﺧﻮﺏ ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺭﺍ ﻧﻤﯽ ﺩﺍﻧﺪ !

ﻭ ﮔﺎﻫﯽ ...ﺑﺎﯾﺪ ﺑﻪ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺍﺩﻥ ﺭﺍ ﻣﺘﺬﮐﺮ ﺷﺪ !ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻧﻤﯽ ﻣﺎﻧﻨﺪ ...ﯾﮑﺠﺎ ﺩﺭ ﺭﺍ ﺑﺎﺯ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ ...ﻭ ﺑﺮﺍﯼ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻣﯽ ﺭﻭﻧـــﺪ .

مرد سالم مرد عادی مرد با غیرت هیچ وقت دست رو زنش بلند نمیکنه با منطقش میشینه باش حرف میزنه

پس مردی که زن رو میزنه مشکل داره اونم از نوع روحی روانی

کی گفته دیه نداره کتک زدن زن؟ دیه داره!

اکانت دوستم هست لطفا در مورد تاپیک های 99 به قبل سوال نفرمایید.
2706