2733
2739
عنوان

نامزدم مثل بچه میمونه حتی بدتر...

| مشاهده متن کامل بحث + 1312 بازدید | 123 پست
کاش منم بتونم عوض بشم . یه دفعه آرزو دارم منت منو بکشه اما هیچ وقت پیش قدم نشده  حتی وقتی معذر ...

دیگه نازش رو نکش .. بخاطر خودت تغییر کن ... بذار خودش پیش قدم شه .. هر وقت دلتنگش شدی میتونی عکساشو ببینی ولی نه بهش پیام بده نه زنگ بزن .. 

بذار اون دلش برات تنگ بشه

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
28سال

خب خداروشکر سن شما بهم میخوره.والا اینجا همه با باباهاشون دوست میشن یا ازدواج میکنن.ولش کن خودش زنگ میزنه رو نده اینطوری وقتی زیاد منت بکشی ناخوداگاه ب خودت میای میبینی نامزدت دیگ از چشمت افتاده انقد غرورتو شکونده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان که نامزدی باید کربه رو دم حجله بکشی ..وقتی قهر یا اخم و تخم میکنه اصلا برات مهم نباشه .. پا پیش ...

آره عزیزم خیلی وقته دیگه اعصاب برام نزاشته

اصلاح بشو نیست فقط این وسط من اذیت میشم. دیگه نمیخوام سمتش برم خدا کنه سر عقل بیاد و موضوع رو کش نده 

آره گلم  من همیشه وقت میزارم براش اما اون نه هر موقع دلش بخواد حرف میزنه هر موقع دلش بخواد بی ...

من با دوستم مثل خودش رفتار کردم درست شد 

اما من دیگه درست نشدمو حوصلشو ندارم

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻
2728
اگه دوستان منو نخورن باید بگم رفتار شما اصلا درست نیست توقع دارید آدمی که از صبح سرکار و بدبختی بود ...

عصر سرکار نبود فقط گفت ظهر دو ساعت رفتم سرکار . من اکثر شبا اصلا بهش پیام نمیدم چون میگم خسته هست و بیشتر طرف صبح پیام میدادم. خودش دیشب پیام داد منتظر باش میام صحبت کنیم بعدش هم خوابش برد . پررو هم که بهش گفتم عزیزم اکثر وقتا به هم میگیم مثل تکیه کلاممون می‌مونه صبح هم بهش پیام دادم که از روی شوخی گفتم ولی جدی برداشت کردی شرمنده ام. اما جواب نداد

مرد های که عادت کردن به ناز کردن هر کاری بکنی دست از ناز کردن نمیکشن همسر منم از اولش عادت داشت من ب ...

درسته واقعا اونا سرگرم هستن و عین خیالشون نیست نامزد منم اینطوریه اینقد صبرمیکنه تا من برم

خوندمش بچہ میمون 😂😂💙

🐇کم کم یاد میگیری🐇                                                                  باید باغ خودت را پرورش دھی 🌳🌲🌷🌻🌵🌱🌲🌳 بہ جای اینکہ منتظر کسی باشی تا برایت گل بیاورد 💐
2738

عزیزم نظر شخصی من اینه که زن و شوهر باید در عین صمیمیت لحن کلامشون با همدیگه کمی رسمی و تعارفی باشه اینطوری حرمتها حفظ میشه

من مجردم ولی اصن تو ذهنم تصورشم نمیتونم بکنم به مرد زندگیم بگم خیلی پرو شدیا😐😂

بدم مياد از مردى ك قهر كنه مثل شوهر خودم دورش خط بكش الانم لطفا محلش نده تا ادم بشه

عزیزم محلش که ندم اون اصلا نمیاد اشتی و همین منو کلافه کرده دفعه قبل دو هفته قهر بود و من باز رفتم منت کشی الانم مطمئنم نمیاد

درسته واقعا اونا سرگرم هستن و عین خیالشون نیست نامزد منم اینطوریه اینقد صبرمیکنه تا من برم

اخه من خودم که ازش پرسیدم که برات مهم نیست این قهر که اینقدر طول میدی خودش برگشت گفت من اون قدر بیرون دردسر. دارم که ذهنم فقط سمت قهر نمیره خونه که میام یادم میفته اونم سعی میکنم زود بخوابم یادم نیفته همیشه هم اینجوری بود ها موقع های قهر میدی ساعت ۱۰ گرفته خوابیده واقعا هم راست میگفت فقط منم که اذیت میشم اون راحته پس برای چی اصلا جلو بیاد وقتی زیاد اذیت نمیشه 😕

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
عزیزم نظر شخصی من اینه که زن و شوهر باید در عین صمیمیت لحن کلامشون با همدیگه کمی رسمی و تعارفی باشه ...

اون وقتی به من میگه خر 

دلت میاد بهش بگی پررو 

مطمئن باش و اینکه گلم من قبلا هم بهش میگفتم و زیاد شوخی میکنیم

اون وقتی به من میگه خر  دلت میاد بهش بگی پررو  مطمئن باش و اینکه گلم من قبلا هم بهش میگف ...

همین بده دگ😐

یعنی چی من به دوست صمیمیم اجازه نمیدم بهم بگه خر

انقد اخم میکنم پشیمون میشه 

کسی که دوسش دارم خیلی آدم شوخ طبعیه با همه شوخی های خرکي میکنه ولی با من جرئت نداره چون بهش اجازه نمیدم😡

شمام تا دیر نشده روابطتونو اصلاح کنید هر چه زودتر

2706