2737
2734
عنوان

نامزدم مثل بچه میمونه حتی بدتر...

1312 بازدید | 123 پست

از هم دوریم دیشب پیام داد بیرونم صبر کن برسم خونه با هم صحبت کنیم . منتظر موندم بعد یکساعت اومد و 20 دقیقه چت کردیم بعد گفت برم چند دقیقه دیگه میام گفتم باشه. رفت 40 دقیقه بعد اومد گفت خوابم برد خسته بودم منم گفتم پس برو بخواب منم میخوابم گفت باشه . اکثر وقتا بهش میگم خیلی پررو شدی دیشب هم بعد شب بخیر گفتن بهش گفتم واقعا رفتی بخوابی خیلی پر رو شدی پیام رو خوند و جواب نداد و اس ام اس هم بهش زدم دیگه جواب نداد. 

مثل بچه میمونه اون هر شوخی ای بخواد میکنه و من هیچی بهش نمیگم اما الان بخاطر اینکه گفتم خیلی پرو شدی قهره در حالی که قبلا هم بهش می گفتم. کلافه ام کرده 30 سال سنشه ولی اینا رفتارشه همش قهر

من خوندم بچه میمون👊🏻😅

داغونم

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

حتما خسته بوده خوابش رفته دیگه چرا پررو؟

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

خیلی بده خودش همچی میگه ولی اگه توبخای یه چیزی بگی بهش گیروایرادوشک شروع میشه یه عالمه منتظری تابیادباهاش حرف بزنی میادهمچی سردحرف میزنه که انگارهیچ حرفی نداری باهاش خیلی بده

سَن بنیم حیاتم سن 💜A💜
2706