2737
2734
عنوان

باردارم باشوهرم دعوام شده

| مشاهده متن کامل بحث + 2001 بازدید | 66 پست
اصلا زنگ نزن ،چون حرمت ها از بین می ره ولی با آرامش حلش کن ،چون پشیمون می شی

چرااون پشیمون نمیشه نجمه؟قبلاهمیشه میومدمعذرت خواهی میکرد الان اصلادیگه عین خیالش نیست 

نبض من همش میترسم ب بابام اینابگم،اصلادوس ندارم ناراحتشون کنم اونافک میکنن من خیلی زندگیم روبه راهه

منم همینطورم.میترسم بگم داداشام ناراحت بشن یا خاهرام و دومادامون خبردار بشن و آبرومون بره.واسه همین میریزم توی خودم ولی راه درستی نیست😓

🍃🌸اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ🍃🌸وآلِ مُحَمَّدٍ🍃🌸وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینطورم.میترسم بگم داداشام ناراحت بشن یا خاهرام و دومادامون خبردار بشن و آبرومون بره.واسه همین ...

😔کاش ماهم مث بقیه میتونستیم بگیم ب خانواده هامون 

چرااون پشیمون نمیشه نجمه؟قبلاهمیشه میومدمعذرت خواهی میکرد الان اصلادیگه عین خیالش نیست 

مردها اکثرا اینجوری ان ،خیلی خودت رو اذیت نکن بعضی از خصوصیات مردها قابل تغییره ولی بعضی نه ،خیلی خودت رو درگیر شوهر و مشکلات نکن ،از زندگیت لذت ببر ، همه مردها اولش عالی ولی بعد خیلی تغییر می کنم برعکس خانوم ها

خدایا شکرت به خاطر همه چیز  
2728
😔کاش ماهم مث بقیه میتونستیم بگیم ب خانواده هامون 

البته من به مامان و بابام یه چیزایی گفتم.شما هم توی خودت نریز.حق زندگی با آرامش رو از خودت نگیر

🍃🌸اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ🍃🌸وآلِ مُحَمَّدٍ🍃🌸وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
2740