2737
2739
عنوان

باردارم باشوهرم دعوام شده

| مشاهده متن کامل بحث + 2001 بازدید | 66 پست
البته من به مامان و بابام یه چیزایی گفتم.شما هم توی خودت نریز.حق زندگی با آرامش رو از خودت نگیر

بهم میگه اگه یروزی خونوادت چیزی بفهمن دیگه من چیزی واسه ازدست دادن ندارم قیدهمه چیزومیزنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عاشق ايناييم ك ميگن قلق شوهرت دستت نيومده و لم شوهرتو بدست بيار......طرف بارداره ميفهميد؟؟؟!!!!!!تحت هيچ شرايطي حق نداره همچين غلطي بكنه اونم چندين و چندبار

نميخوام جري ترت كنم يا باعث اختلافت باشوهرت بشم ولي انقد الكي وا نده ك واسش عادي بشه

قهر كن سرسنگين باش محلش نده

بعدش ك حسابي به معذرت خواهي افتاد جدي صحبت كن و بگو مثل ادم رفتار كنه

ديش ديري ديرين ماشالله
2731

اونجاش ک گفته چته ؟چیکارت کردم؟اسی احساسم میگه خیلییییی دوست داره.هیچوقت احساسم بهم دروغ نمیگه.....

دهن ب دهنش نزار.حتی یوقتایی خودتو بزن ب نشنیدن.....درنهایت بگو میخوام بزنگم بابام بیاد اینجا 

بهم میگه اگه یروزی خونوادت چیزی بفهمن دیگه من چیزی واسه ازدست دادن ندارم قیدهمه چیزومیزنم

نزار تهدیدت بکنه.من اینجور مواقع وقتی تهدید میکنه باهاش هم کلام نمیشم میرم توی اتاق دیگه.خودش پشیمون میشه میاد سراغم.ولی دوباره تکرار میکنه.حداقش اینه تا حدودی ابراز پشیمانی میکنه

🍃🌸اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ🍃🌸وآلِ مُحَمَّدٍ🍃🌸وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
اونجاش ک گفته چته ؟چیکارت کردم؟اسی احساسم میگه خیلییییی دوست داره.هیچوقت احساسم بهم دروغ نمیگه..... ...

وقتی هم زد اومد تو اتاق گفت توروخداسربه سرم نذار خیلی خستم

همین

2738

تنهاراهش اینه که چون دست بلندکرده 

یه جریمه سنگین براش بزاری ووقت  براش تعیین کنی

مثلا یه تیکه طلای سنگین یا هرچی که به فکرت میرسه

بگواگرانجام ندی چون پاروی قسمت گذاشتی خانوادمودرجریان میزارم اونوفت دیگه پای کسای دیگه بازمیشه به ماجراو جدی هم باش

این کارخیلی بازدارنده اس

اگرگوش ندادضرب العجلی که براش تعیین کردی جدی بگیر

جلوی کتک کاری شوبگیر

سعی کن اگرحاضرجوابی وباحرفات تحریکش میکنی یه مدت روخودت تمرین کنی

همین که میگی عذرخواهی نمی کنه برات زنگ خطرباشه دختر

پس فرددابچه بیاداصلا دیگه حریفش نمی شی مشکلاتتم ده برابرمیشه

خودت مدیریت کن

وقتی هم زد اومد تو اتاق گفت توروخداسربه سرم نذار خیلی خستم همین

کارش اشتباهههههه خیلیم اشتباااااااه ولی دوست داره خییییییلییییی.....یکم رو خودت کار کن ک موقع بحث چیزی نگی،شر ک خوابید حرفتو بزن

تنهاراهش اینه که چون دست بلندکرده  یه جریمه سنگین براش بزاری ووقت  براش تعیین کنی مثل ...

قبلاعذرخواهی میکردولی الان اصلا،فقط میگه سربه سرم نذارعصبی میشم هیچی حالیم نمیشه

نزار تهدیدت بکنه.من اینجور مواقع وقتی تهدید میکنه باهاش هم کلام نمیشم میرم توی اتاق دیگه.خودش پشیمون ...

اینکه دوباره اون اشتباهو تکرارمیکنن خیلی بده،واقعامتنفرم ازین کار

آخه وقتی یه مشکل باحرف حل میشه چرابعضی ازمردامیزنن

کارش اشتباهههههه خیلیم اشتباااااااه ولی دوست داره خییییییلییییی.....یکم رو خودت کار کن ک موقع بحث چی ...

مگه آدم کسیوکه خیلی دوست داره میزنه؟!عشق ودوست داشتن باآزارواذیت درتضاده ها!

چندسالته که اسم این چیزاروعشق میزاری؟