2733
2739
عنوان

شوهر جلو بابام...۰😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1452 بازدید | 56 پست
حالا شوهر منم خیلی معذبه پاش خواب میره دراز نمیکنه پا میشه یه لحظه بره حیاط عین فلجاعه اصنم خودشو را ...

افرین😐😐😐😐😐

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
همسرای شماها هم اینجوری میکنن؟؟  دیگه چجوری بگم که رعایت کنه و نازاحت نشه. این چند روز که اینج ...

برامن وقتی تازه نامزد کرده بودیم همش به پاش بلن میشد اخرش گفتم راحت باش همش میره میاد بلن میشی  ولی الان دراز میکشه پیش بابام

اولین واخرین پسری که توزندگیم التماسشومیکنم  پسرمه  اونم واسه   مامان گفتنش  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شوهر من انقد ک پروعه با مامانم راحته 

ولی از بابام خیلی حساب میبره ، حتی تماس تصویری میگیرم شبا وقتی شیفته و دراز کشیده 

وقتی با بابام میخاد حرف میزنه ، سریع میشینه و خودشو جمع میکنه

من خیلی برام مهمه

روانم واقعا بهم ریخته. مگه چی میشه یه لحظه بلند شه از جاش.

خیلی هم گفتم بش هربار یه توجیهی میکنه میگه سخت نگیر.

کلا روبلطش با خانواده م خوبه  فکر میکنه این صمیمیت هست اما از نظر من احترام و صمیمیت یه مرز بین شون هست.

2740
خب بابام بزرگتره وارد میشه. احترتم به ادما هست نه به تلویزیون و مبل 

خب شاید پدرت روزی بیست بار بره تو اتاق کار داشته باشه هی شوهرت باید خودشو جمع کنه دوباره دراز بکشه .این طور که نمیشه .منظورم از پذیرایی جایی برای نشستن همه هست وگرنه اتاق ها محلی برای استراحت و کارهای شخصییه

امان از بی فرهنگی... منم اولا این مشکلو داشتم...

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
تو هم دراز بکش در حضور مادرش ببین چیکار میکنه اگه تذکر نداد بهت پس رفتارش همینه اگه تذکر داد که عمدا ...

نه پیش مادر خودش هم اینجوریه به منم میگه راحت باش. اشکال نداره.

پیش هر دو خانواده همین جوره

اما خانواده شوهرم کلا اینجورین راحتن. براشون بی احترامی حساب نمیشه اما خانواده من حساس ترن

2706