2733
2734
عنوان

دوست داشتین جای کی بودید؟ بازیگر و هنرمند و...

| مشاهده متن کامل بحث + 937 بازدید | 79 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جای خودم،ولی بتونم یه چیزاییو تغییر بدم😁

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
2731

جای هیچکس

درواقع ترکیبی از خصوصیات مختلف آدما دوست داشتم باشم.

مثلا شاید زیبایی مثل هانیه پیروزرام ، شوخ طبعی مهران مریری(به عنوان مثال) ، انرژی مثبت ریچل هالیس و...

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدایا شکرت😍😍
2740
جای بلاگرای اینستا😁😅😅

اونا جز خوشگلی ویژگی به خصوصی ندارنا🙄🤷🏻‍♀️

حتی واسه جذب مخاطب خیلی وقتا افکار واقعیشونم به زبون نمیارن

کلا احساسم به بلاگرا اینه که به اقتضای شغلشون اصلا خودشون نیستن. حتی همون قبافشونم اکثرا زیر عمل های زیبایی و آرایش های زیاد میپوشونن

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدایا شکرت😍😍
رز لزلی زن کیت هرینگتون😍 فقط به خاطر اینکه زنه جان اسنو عزیزمه..والا چط داره دختره ی کک مکیه لاغر ...

عکس جان اسنو رو بزار ببینیم چ دلبریه ؟

یا ولی عصرعج نگهدار فرزندانم باش. نامه سرنوشتم را به شادی وخوشبختی وبرکت امضاکن.
همی تاپیک بغلی شستن ترانه علیدوستی رو انقد اعتماد بنفس دارن بعضیا

من شبیه ترانه ام هزار نفر بهم گفتن

انگار همزادشم

مخصوصا عکس بدون ارایشش

از چهرم بدم میاد

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
جای زنش؟ یا خودش

خودش

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
اونا جز خوشگلی ویژگی به خصوصی ندارنا🙄🤷🏻‍♀️ حتی واسه جذب مخاطب خیلی وقتا افکار واقعیشونم به زبون ...

بلاگرا چی هس؟ معنیش

یا ولی عصرعج نگهدار فرزندانم باش. نامه سرنوشتم را به شادی وخوشبختی وبرکت امضاکن.

بی حاشگیه هدیه تهرانی خوش قلبی نرگس کلباسی خوش لباسی ترانه علیدوستی باسوادی همسر فرهاد آئیش تحصیلات مریم میرزاخانی  مادر خوب بودنِ شیلا خداد

چشمان تو آفریقاست.. 
2706