2752
2734

رفت دستشویی یکی از پارکا

بعد دیدم‌ طولش داد نگران شدم ۱۰ دقیقه موند

اما فهمیدم با خودش گوشی برده بود دستشویی

وقتی  اومد تو ماشین یکم قیافه گرفتم که دستشویی مگه جای گوشی بردن؟ نشونم داد تماساش 

باباش بود و یکی از دوستاش.

فکرم دائم درگیره😭 نکنه با دختر حرف زده بعد الکی اسمش چیز دیگه نوشته؟🥺

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤

چندوقته باهاشی؟

بهش اعتماد نداری مگه

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
خوبه بونگرفته

بهشم گفتم چرا گوشی بردی دستشویی میگه شک داری بهم بدبینی🥺

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤

کسی اگه بخواد کاری انجام بده تو شیشه هم بزاریش آخر سر کار خودش می‌کنه اگه چیزی ندیدی ازش در گذشته و اینجوری شکاکی این شکاکی باعث بهم خوردن رابطه میشه در آخر 

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگرانᰔᩚ
چندوقته باهاشی؟ بهش اعتماد نداری مگه

کم کم نزدیک ۲ سال میشه

یه کارایی میکنه اعتماد نمیمونه 

مثلا تو بیرون به دخترا میکنه😪

چقدر شکاک ! خب چه کاریه خودتو عذاب میدی وادامه میدی باهاش وقتی آنقدر بهش مشکوکی 

چون قبلا چند بار پیشم سوتی داده

چند ماه پیش اشتباهیی اسممو صدا زد🙂

شما باشی شک نمیکنی؟😪

اگه بخواد با دختر حرف بزنه که یه وقت دیگه این کارو میکنه، تو که همیشه باهاش نیستی، نیاز به دستشویی نیست

اگه مدام رفتار مشکوک داره، کات کن، چون عذاب می کشی 

یه صلوات واسه حاجت رواییم میفرستی 🌹
کسی اگه بخواد کاری انجام بده تو شیشه هم بزاریش آخر سر کار خودش می‌کنه اگه چیزی ندیدی ازش در گذشته و ...

من اصلا شکاک نبودم اما وقتی چند بار سوتی داده 

شما باشی شکاک نمیشی؟🥲 چند ماه پیش اشتباهیی اسممو صدا زد. یا تو گوشیش مخاطبین ایتاش یه دختر بود اسم نداشت فقط با علامت * سیو کرده بود

دوست هستید ؟ من اگه شک داشته باشم ادامه نمیدم 

اره اما به گفته خودش قصدش ازدواج

من اصلا شکاک نبودم اما وقتی چند بار سوتی داده  شما باشی شکاک نمیشی؟🥲 چند ماه پیش اشتباهیی اسم ...

خب اگه چیزی دیدی جدا شو چون اینجوری بخوای همیشه شک داشته باشی از همه بیشتر خودت عذاب میدی

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگرانᰔᩚ
2706