2737
2739
عنوان

خانوما بیااااااین

| مشاهده متن کامل بحث + 693 بازدید | 124 پست
ب هر حال الان باید چنتا کار کنی گلم ببخشید بگم؟؟

اره جانم بگو

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله  خدایا گفتی ناامید نشو منم روی حرفت حساب کردم                                                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینارو دکترم بهم میگفت عزیزم ۱_رابطه اصلا نداشته باش توی این ایام ب هیچ عنوان تا دکترت بهت اجازه بد ...

چشمممممم عزیزم ممنونم ازت که گفتی.اره اینارو دکتر خودمم گفت چشم رعایت میکنم😍😍😍😍

2731
عزیزم ازمایشم مثبت بود خواستم بهت خبر بدم.😍فقط بتام خیلییییی بالای ۶۷۰۰😱😱😱😱

مبارکت باشه مادر جان. ما هم خوشحال شدیم   

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     
مبارکت باشه مادر جان. ما هم خوشحال شدیم    

ممنونم گلممممم.باز من به خاطر بالا بودنش یکم استرس دارم که خدایی نکرده مولار نباشه 😔

ممنونم گلممممم.باز من به خاطر بالا بودنش یکم استرس دارم که خدایی نکرده مولار نباشه 😔

نه بابا نگران نباش توی همین نی نی من خوندم خیلی ها بتاشون بالا بوده و خداروشکر همه چی خوب پیش رفته. چرا ی جور دیگه بهش نگاه نمیکنی به دو قلو فکر کن فقط     

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     
نه بابا نگران نباش توی همین نی نی من خوندم خیلی ها بتاشون بالا بوده و خداروشکر همه چی خوب پیش رفته. ...

واااای اره😍دعا کن برا منم سالم باشه 😊از خدامه دو قلو باشن 😍😍😍😍😍

2740
واااای اره😍دعا کن برا منم سالم باشه 😊از خدامه دو قلو باشن 😍😍😍😍😍

ایشالا به زودی ی بچه یا دو بچه سالم و تپل و خوشگل و بغل کنی و عشقققق کنی   

ایشالا به زودی ی بچه یا دو بچه سالم و تپل و خوشگل و بغل کنی و عشقققق کنی    

وااااای ممنون از دعای قشنگت 😍😍😍😍انشاءالله.تو هم هر چی میخوای خدا بهت بده عزیزم😘

وااااای ممنون از دعای قشنگت 😍😍😍😍انشاءالله.تو هم هر چی میخوای خدا بهت بده عزیزم😘

ممنونم ازت قشنگ جان   ایشالا دعا کن 

میشه بگی چند وقت اقدام کردی ؟  و توی اقدام چند روز عقب میفتاد پریودیت ؟

ممنونم ازت قشنگ جان   ایشالا دعا کن  میشه بگی چند وقت اقدام کردی ؟  و توی اقدام چن ...

چشم عزیزم.والا من بارداری اولم با مکافات بود.بدون هیچ مشکلی یک سال و شیش ماه باردار نشدم.دوماه اخر کلومیفن و لتروزول خوردم و امپول زدم که ماه اخر باردار شدم و در کمال ناراحتی در ۵ هفته رشدش متوقف شد و سقط شد.😔بعدش دکتر گفت میتونی بعد یه ماه اقدام کنی ولی خودم ترسیدم گذاشتم دو دوره پریود شدم بعد اقدام کردم که ماه اول پریود شدم الان ماه دوم بود که باردار شدم😊ماه پیش ۵ روز عقب افتاد پریودم این ماه قبل موعد از رو علائم فهمیدم باردارم😍

انشالله که خدا یه نی نی ناز و خوشگل و البته سالم بهت داده💜💜💜

کتاب بخون تا دنیا زیر پات باشه💜به هم احترام بزاریمتا دنیا جای قشنگ تری بشه 🧡 کلی آرزوی رنگیه آروم دارم که باید بهشون برسم واسم دعا کن 💚
انشالله که خدا یه نی نی ناز و خوشگل و البته سالم بهت داده💜💜💜

ممنونم عزیزززززززم😍😍😍😍

چشم عزیزم.والا من بارداری اولم با مکافات بود.بدون هیچ مشکلی یک سال و شیش ماه باردار نشدم.دوماه اخر ک ...

عزیزم من چقدر سخت گذشته پس بهت. سقط کردن هم برای خودش یه پروسه وحشتناک و ناراحت کننده و دردناکه. الهی که خودت و نی نی توراهیت سالم باشین و از امروز به بعد با حس خوب و شادی از هر لحظش لذت ببری  

2706