2733
2734
عنوان

خانوما بیااااااین

| مشاهده متن کامل بحث + 693 بازدید | 124 پست
میدونم گلم لباس زیر زیاد بخر این ایام چاره ای نیس منم همین طور بودم جنس خوب بخر فقط

چشم عزیزم.رعایت میکنم چون از عفونت میترسم اونم تو بارداری

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله  خدایا گفتی ناامید نشو منم روی حرفت حساب کردم                                                                
چشم عزیزم.رعایت میکنم چون از عفونت میترسم اونم تو بارداری

سلام عزیزم بهت خیلی تبریک میگم ایشالا جفت نینیاتو سالم بغل بگیری 

اصلا تاپیکتو خوندم کلی شاد شدم 😍😍از بس دوقلو دوس دارم 

منم تو اقدامم واسم دعا کن 

راستی یه سوال شما اطرافتون سابقه دو قلویی زایی داشتن ؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم بهت خیلی تبریک میگم ایشالا جفت نینیاتو سالم بغل بگیری  اصلا تاپیکتو خوندم کلی شاد ش ...

سلام ممنونم مهربون 😍😍😍مرسی ازت.چشم گلم لایق باشم حتمااااا بخدا همه ی دعام برا منتظراس چون میدونم سخته.

نه گلم کسی تو فامیل دو قلو نداشته و قرص هم نخوردم فقط یه هدیه ویژه از خدا بودن برام 😍😍😍😍

سلام ممنونم مهربون 😍😍😍مرسی ازت.چشم گلم لایق باشم حتمااااا بخدا همه ی دعام برا منتظراس چون میدونم ...

ای جانم 

انشاالله بچه های سالم و صالح نصیبت بشه عزیزم 😍

2728
ای جانم  انشاالله بچه های سالم و صالح نصیبت بشه عزیزم 😍

ممنونم عزیززززززززم 😍😍😍انشاءالله تو هم بزودی خبر مامان شدنت و بدی بهمون ❤❤❤❤