2733
2739
عنوان

دخترای گل تازه عروس تشریف بیارید لطفا🙏💚

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 70 پست
من مشهدم عزیزم

براتون میفرستن همونجا همراه با خودتون وانت میاره در خونتون... حالا چوبی ها مشهد هم خیلی قیمتشون خوبه فرش هم مشهد قیمتش خوبه لحاف تشک هم بار مشهد خیلی قیمتش خوبه.. چینی ها هم مشهد خیلی ارزون ترن... من مامانم مشهدی هست از مشهد هم خیلی خبر دارم 🙈🙈مشهدی ها ک خیلی تیکه ها رو داماد می‌خره... خوبه پس براتون

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
ایرانی ها معمولا تهران ارزون تره... حالا شماهم خودت خوب گرفتی درکل برا کسی میگم ک میخواد جهاز الان ب ...

اهان من شیراز بودم..

😊

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

،💕💕💕🙏🙏🙏😍 و یه چیزی ،سعی کن راه و رسم برخورد با خانواده شوهر رو به خواهرت یاد بدی.مطمئنا بی ت ...

چققققددددرررررررر جاالب

دقیقا همه اینارو بارها به عناوین مختلف بهش گوشزد کردم ...

و خیلی مسایل دیگه 🙏 ممنون که گفتی .

می‌دونی من عقیده دارم هر حسی هر وقتی هر حرفی که به انسانها انتقال بدی همونو تحویل میگیری

میخام بگم همین وقتی که برای من و خواهران گذاشتی و دلسوزانه تجربتو گفتی بدون اینکه توقع داشته باشم ازت 

همین حس همین مهربونی همین دلسوزی از طرف خدا بهت برمی‌گرده چند برابرش شک نکن. 

ممنونم خواهر گلم . ان شاالله زندگی شمام عشق و حال خوب و وجود خدا روز افزون باشه .... هر روز بهتر از دیروز . 

ممنون روز قشنگی داشته باشید همتون خانومای گل⁦🏵️⁩🌸💮🌺🌼🌹🌻🌷

فقط خدا ...
2731
چققققددددرررررررر جاالب دقیقا همه اینارو بارها به عناوین مختلف بهش گوشزد کردم ... و خیلی مسایل دیگ ...

عزیزم 😍😍😍😍ممنون بابت دعای قشنگت🙏🙏🙏بله منم همین عقیده رو دارم‌.واقعا هم همینطوره

ارزوی خوشبختی روز افزون دارم برای خواهرتون و همینطور شما..خدا رو شکر که همدیگه رو دارین..امیدوارم همیشه سالم باشین و خوشبخت😇😍🧿🧿🧿

Kiziim
آها آره اینا رو خوب میگیرم ممنون  غذاساز چه مارکی خوبه

اگه میتونی فیلیپس بگیر عمری هست منم خریدم براجهازم

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
آره تقریبا ۶ تکه با داماد بود😊

خیلی خوبه بازم خداروشکر... ما فامیلامون 8 تا تیکه میدن داماد  ولی خب من خودم چون شوهرم مشهدی نبود کل جهاز دادم بجز یه چیزای کوچیک برای همین حسابی برآورد کردیم ک بهترين با کمترین هزینه بخریم.. راستی مشهدی ها اون تستر می‌خرن ک بزارن رو اپن و سرویس قاشق چنگال هم با جعبه چوبی می‌خرن بدون جعبه ک بخری همه فک میکنن اشغال خریدی ولی همون جعبه کلی به چشم میاره شما میتونی فله ای بخری بزاری تو جعبه ارزون تر در بیاد ولی بر روی بیشتری داره... 

2740
من کل کشور یه دوری زدم برای جهاز گرفتن 😂😂😂

وقتش داشتید من دانشجو دوتاترم اخرم بود فشرده هم برداشتم دیگه همه رو شیراز خریدم😂

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
انشالله ک خدا بهت سلامتی و عمر باعزت بده خواهرتم خوشبخت شه از آشپزخونه شروع کن بعد ک تموم شد برو ات ...

ولی خدایش این رسم مابندررعباسی ها خوبه دخترجهاز نمیبره فوقش چندتا رختخاب

خیلی خوبه بازم خداروشکر... ما فامیلامون 8 تا تیکه میدن داماد  ولی خب من خودم چون شوهرم مشهدی نب ...

آره خداییش میزارن رو اپن بلااستفاده😑😂😂😂

ممنون

فقط خدا ...
وقتش داشتید من دانشجو دوتاترم اخرم بود فشرده هم برداشتم دیگه همه رو شیراز خریدم😂

همشون تو یک ماه خریدم... منم دانشجو رفسنجان بودم خونمون ولی کرمان. بود عروسی هم اول مرداد.. 4 تیر امتحانام تموم شد 7 مرداد عروسی بود.. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

ازکجا؟

من رفتم مغازه های شهرمون قیمت کردم بعد رفتم گچین هم قیمت کردم بعد نخریدم رفتم تهران مبل هام خریدم اونجا هم قیمت کردم آخرش برگشتم رفتم گچین خریدم و برگشتم شهرمون... میدونی باید اینجا قشنگ قیمت بگیری ک یه وسیله میبینی تو شهر خودتون ارزون تر هست... 

2706