2410
2553
عنوان

دخترای گل تازه عروس تشریف بیارید لطفا🙏💚

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 70 پست
همشون تو یک ماه خریدم... منم دانشجو رفسنجان بودم خونمون ولی کرمان. بود عروسی هم اول مرداد.. 4 تیر ام ...

خوشبحالت❤❤

تابستون عروسی سخت نبود؟ اونم کرمااااان 

واقعا ایول داری شما😐

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره خداییش میزارن رو اپن بلااستفاده😑😂😂😂 ممنون

ولی خب رسم دارن گاز فر خیییلی به استفاده آدم بیشتر میاد ولی اونجا اینو نمیبینن یعنی فامیل های ما اینجوری هستن.. حالا اوون تستر هم من دیدم خیلی ها باهاش همه کار میکنن

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
اره بابا تازه همه خرج عقد عروسی هم باید داماد بده کلی لباس لوازم ارایش طلام بایدبگیره    

آدم نمدونه بگه طفلی پسراتون یا خوشبحال دختراتون🤔😂

ولی واقعا چه خوبه اینجوری کلی استرست کم میشه

فقط خدا ...
2720
خوشبحالت❤❤ تابستون عروسی سخت نبود؟ اونم کرمااااان  واقعا ایول داری شما😐

از چه نظر سخت باشه اتفاقا عالی بود قشنگ بعد از ظهر هوا خنکی رفتیم تو باغ کلی فیلم و عکس گرفتیم بعد رفتیم تو خیابونا دوتایی دور زدیم بعدش رفتیم تالار... کرمان هوا فقط خشک هست گرماش در حد شهر های دیگه هست ظهرا فقط اذیت میکنه 12 تا 4.5

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 

سلام. به سلامتی عزیزم. 

به نظرم ظرف به جای اینکه هم چینی بگیری هم آروکوپال، یه ۲۴ نفره شیک چینی بگیر و فقط یک دست آرکوپال دم دستی. 

تو برقیا تا الان اتو پرس، بخارشوی، سبزی خردکن بزرگ، جاروشارژی، قهوه ساز و میوه خشک کن، سرخ کن، ماشین ظرفشویی(مهمونام خودشون ظرفا رو میشورن) به کارم نیومده. 

نود درصد برقیام رو از بانه گرفتم و راضیم. 

لحاف و تشک و پتو هم تا حالا دو سه بار استفاده کردم. اما مقدارشون برام زیاده حتی با اینکه خانواده پرجمعیتی داریم و اینکه تشکای سنتی حجم زیادی دارن. به نظرم تشکای مخصوص مهمان بهترن. پتو هم حتما مسافرتی چند تا بگیر. 

قاشق چنگال میتونی خودت هر تعداد خواستی برداری و اضافه هاشو نگیری. جاریم اینکارو کرد آخرش یه جعبه هم جدا براشون برداشت ولی من سرویس گرفتم. 

به نظرم توستر بگیری بهتره. من خودم ماکروفر گرفتم ولی فقط واسه غذا داغ گرفتن ازش استفاده کردم.‌ توستر قیمتش مناسب تره 

مبل هم به نظرم فقط راحتی بگیر. من هم کلاسیک دارم هم راحتی، ولی الان که میخوام بچه دار شم می بینم راحتی از لحاظ ایمنی برای بچه بهتره. 

میزغذا خوری یه سه نفره گرفتم و به شدت راضیم از کارم،  تو آشپزخونه گذاشتم و استفاده میشه. 

اتو بخار، یخچال، تلویزیون، لباسشویی و جاروبرقیم رو خوب و مارک برداشتم و راضیم. 

دکوری اصلا چیز اضافه ای نخریدم و بوفه نخریدم فقط باکسای آشپزخونه رو با لوازم نه چندان گرون پر کردم. 

سینما خانواده نیاز نیست بگیری. بلندگوی خود تلویزیون کافیه. 

روتختی هم من دو دست گرفتم ولی هیچ کدوم عروسانه نیس و راضیم. 

فرش هم که دوستان گفتن ، خونه رو کیپ پر نکنین. فضای خالی داشته باشه. 

باز اگه سوالی بود در خدمتم عزیزم.‌

2714
سلام. به سلامتی عزیزم.  به نظرم ظرف به جای اینکه هم چینی بگیری هم آروکوپال، یه ۲۴ نفره شیک چین ...

چقدر خوبید شماها ممنونم ازتون که وقت گذاشتید ... 

نکات خیلی خوبی بود ممنون . لطف دارید

فقط خدا ...
چقدر خوبید شماها ممنونم ازتون که وقت گذاشتید ...  نکات خیلی خوبی بود ممنون . لطف دارید

خواهش میکنم عزیزدلم. من خودم تنها همه جهازمو گرفتم. مامانم هم نمیتونست باهام بیاد . یادمه اون موقع خیلی سبک و سنگین کردم که بتونم بهترین ها رو در حد توان خودم بگیرم. 

راستی یخچالم من ساید گرفتم ولی الان پشیمونم و میگم ای کاش دو قلو میگرفتم.