2737
2734
عنوان

دخترای گل تازه عروس تشریف بیارید لطفا🙏💚

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 70 پست
میز تی ویم با ماست؟ یا داماد باید بگیره😑

شیرازی ها ی قانون دارن اگر پسر خونه از خودش باشه جهاز کلا با دختره اگر ن خب ی سری چیزها با پسر مثل تلویزیون و فرش و میزش 

بستگی ب رسمتون داره

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
اگه رسمتون هست چند وسیله برقی یا تی وی و مخلفات رو یه جوری بی سر و صدا بندازین گردن داماد.مثلا برای ...

وای چقدر خوب توضیح دادی شما ممنون 💚🙏 

خوشبخت بشی عزیزم بازم ممنون 💚

فقط خدا ...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من گوشت چرخ کن نخریدم چون حس کردم ب کارم نمیاد و غذاساز چندکاره خریدم  سبزی خورد کن من خریدم و ...

چه عالی ...

آره راست میگی جعبه قاشق چنگال واقعا اضافست. جا هم نداره اشپزخونش زیاد 

مرسی نکته خوبی بود

فقط خدا ...
2742
خب بهش گفتین بگیره یا فقط  تی وی رو گفتین؟ والا در اصل توافقیه مثلا ما داداشم گرفت ولی من خودم ...

گفتیم تی وی با داماد و قبول کردن اما حرفی از میزش نشد

فقط خدا ...
چه عالی ... آره راست میگی جعبه قاشق چنگال واقعا اضافست. جا هم نداره اشپزخونش زیاد  مرسی نک ...

خوشبخت شن❤❤🙏

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
عزیزم من رفتم گچین جهازم گرفتم با 70 ملیون یخچالم سایده لباسشویم 8 کیلویی در فضایی هست میخوام بگم ک ...

واقعا ممنونم از وقتی که گذاشتی تایپ کردی ...حتما دو باره می‌خونم و بهش فکر می‌کنم . ممنونم 

دعا می‌کنم دعای تک تکتون بحق خانوم فاطمه برآورده بخیر شه ان شاالله 💚🙏. 

بازم ممنونم بانو

فقط خدا ...
واقعا ممنونم از وقتی که گذاشتی تایپ کردی ...حتما دو باره می‌خونم و بهش فکر می‌کنم . ممنونم  ...

خواهش میکنم عزیزم هر سوال دیگه ای داشتی هم بپرس حتما جواب میدم... انشاءالله خواهرتون خوشبخت و عاقبت به خیر بشه عزیزم

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2740
خواهش میکنم عزیزم هر سوال دیگه ای داشتی هم بپرس حتما جواب میدم... انشاءالله خواهرتون خوشبخت و عاقبت ...

خیلی خیلی ممنونم 😃 اگه وسطای خرید مشورت لازم شدم مزاحمتون میشم . 🙏🙏🙏 خوش باشی همیشه

فقط خدا ...
من گوشت چرخ کن نخریدم چون حس کردم ب کارم نمیاد و غذاساز چندکاره خریدم  سبزی خورد کن من خریدم و ...

من 70 خریدم 9 ماه پیش تمامش خارجی خریدم یخچالم سایده  ماشین لباس شوییم ازین جدید ها هست. چرخ گوشت هم خریدم... به نظرم آدم باید اساسی بره بگرده بفهمی چی رو کجا بخره این خیییلی مهمه من وسیله هام رفتم یه جایی گرفتم ک یخچال 30 ملیونی برام افتاد 17 تومن... لباس شویی 10 تومنی شد 5 تومن... 

من 70 خریدم 9 ماه پیش تمامش خارجی خریدم یخچالم سایده  ماشین لباس شوییم ازین جدید ها هست. چرخ گو ...

خیلی هم عالی خوشبخت بشی عزیزم😍😊...

کاش فهمیده بودم اگر شیراز چنین جاهایی هم هست میرفنم جنس ایرانی ولی ارزونتر و با همین کیفیت برمیداشتم😬

خیلی خیلی ممنونم 😃 اگه وسطای خرید مشورت لازم شدم مزاحمتون میشم . 🙏🙏🙏 خوش باشی همیشه

مراحمی عزیزم... به نظر من برین برقی ها رو گچین بخرین.. براتون نصف قیمت در میاد.. 

خیلی هم عالی خوشبخت بشی عزیزم😍😊... کاش فهمیده بودم اگر شیراز چنین جاهایی هم هست میرفنم جنس ایرانی ...

ایرانی ها معمولا تهران ارزون تره... حالا شماهم خودت خوب گرفتی درکل برا کسی میگم ک میخواد جهاز الان بخره الان خیییلی گرونی شده... من سرویس چاقوم 280 خریدم آلام رفتم برا دختر خالم همونو بگیره مامانم شده بود 500

وای چقدر خوب توضیح دادی شما ممنون 💚🙏  خوشبخت بشی عزیزم بازم ممنون 💚

،💕💕💕🙏🙏🙏😍

و یه چیزی ،سعی کن راه و رسم برخورد با خانواده شوهر رو به خواهرت یاد بدی.مطمئنا بی تجربس.خدا رو شکر که خواهر داره.من خودم خواهر ندارم‌.واقعا نعمت بزرگیه

بهش یاد بدین نه زیاد صمیمی بشه نه اینکه خودشو بگیره..از اول هر جور رفتار کنه تا اخر باید اونجوری پیش بره.غیر مستقیم نذاره تو زندگیش دخالت کنن..بدون شوهر نره خونه مادرشوهرش.چون معمولا مادرا و خواهرا وقتی ببینن برادرشون نیس بیشتر کرم میریزن ولی درحضور پسره رودروایسی دارن..تک عروسه؟

یاد بدین اعتماد نکنه به هیچ کس.حرف دلشو به خانواده داماد نزنه‌..نهایتا به شما فقط

پیش شوهرش غیبت و بدگویی خانواده شوهرو نکنه.خودش محترمانه جواب بده وقتایی که لازمه.نه لزوما همیشه.بعضی وقتا سکوت بهتره بعضی وقتها نه.عزت نفس داشته باشه.بیش از حد فداکاری نکنه.وقارشو حفظ کنه.با پنبه سر ببره به اصطلاح..نره از روز اول کلفتیه مادرشوهرو بکنه..نهایتا ظرف بشوره چایی دم کنه بریزه..از همون اول تو مهمونیاشو ساده بگیره.نه که چند تا غذا و دسر و فینگرفود و غیره..اینجوری هم خرجش زیاد نمیشه هم بدعادت نمیکنه خانواده شوهرو..از تجربیات خودتون یادش بدین تو رو خدا.من خودم تجربم صفر بود.همه اینا رو خودم تجربه کردم.

رابطش با جاری و خواهرشوهر و غیره در حد سلام و احوال پرسی مودبانه.سفره دلشو وا نکنه حتی پیش شوهر.خلاصه یه حد و مرز نگه داره..لبخند و خوشرویی هم داشته باشه با همه‌.به خودش برسه دائما البته در حد معقول

Kiziim
2706