2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره والا خواهر دست احمدی نژاد درد نکنه باز یه چیزی برامون گذاشت

اقااااا من هنگیدمممم خدایی جلل الخالق جلل الخالق میشه سرت خلوت شد چن تا سوال بپرسم فعلا الان همه مثل من هنگن سوال دارن🙄🙄🙄😮😮

فعلا مشخص نمیکنه عزیزم  دقیق نمیشه گفت که بانکا چه برنامه ای دارن

عزیزم وقتی بری بانک یه وکالت نامه ازت میگیرن که از طرفت ۳۰ درصدشو بفروشن. ولی اینکه‌کدوم‌شرکتتو بفروشن معلوم‌نیست

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  
2740
بله عزیزم واسه من پونصدو سی و دوتومنه رفتم تو سایت زده ارزش سهامم هشت میلیون و چهارصد تومن

کدوم سایترفتی میشه ادرسشو بگی ممنون

یقین داشته باش روزی پروانه میشوی بگذار روزگار هرچقدر دلش میخواهد پیله کند🍃میشه واسه اینکه خونم از اینجایی که هستم بره صلوات بفرستی ممنون❤
اشکالی نداره عزیزم بذار همون شماره بمونه  مهم اینه که تو وارد سایت سهام عدالت بشی و روش مستقیم ...

توروخدا میشه راهنماییم کنی؟هنوز وقت برای ازادسازیش هست؟یعنی مستقیم میری بانک بهت پولشو میدن؟من ک هیجکاریش نکردم باید چکار کنم

عاشق نی نی ام اما مشکلات زیاده برای حل مشکلم صلوات بفرستید لطفا
توروخدا میشه راهنماییم کنی؟هنوز وقت برای ازادسازیش هست؟یعنی مستقیم میری بانک بهت پولشو میدن؟من ک هیج ...

اره عزیزم چهار روز وقت دارین که وارد سایت سهام عدالت بشین و روش مستقیمو انتخاب کنید

کار خاصی هم نداره و سخت نیست 

فقط کدملیتو وارد کن و روش مستقیم رو بزن