2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میرم تو سیستم چون شماره ای که چند سال پیش وارد شده رو الان ندارم و کد فعال سازی رو اون خط میاد نمیتونم بفروشمش خیلیم به پولش نیاز دارم نمیدونم چیکار کنم تو سیستم شماره و عوص کردم اما تغییر نکرد

500 چقد میشه ؟؟بعد بقبه سهام چی میشه ؟ اصلا اگه کاریش نداشته باشیم چی میشه؟

پونصد تومن میشه 2600 سی درصدش

بقیه سهامم فعلا نمیتونین ازاد کنید مگر اینکه بذارینش تو بورس 

اگرم کاریش نداشته باشی که میمونه و اون شرکتایی که توشون سهام داری سود میکنن و پولت زیاد میشه

2728

میگن از طریق بانک‌نفروشی بهتره. چون بانکها سهام‌شرکت خوبهاتونو به قیمت ارزان برای خودشون برمیدارن و بنجلها رو‌میزارن برای خودتون

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  
2740

فردا میشه بفروشیم؟

یعنی میشه یه روزی اشک بریزم،اما از روی شوق از روی ارامش بخاطر رسیدن به تو رسیدن به عشق زندگیم...کی میشه یه نی نی سالم تپل خوردنی بهمون بگه مامان بابا؟؟
میگن از طریق بانک‌نفروشی بهتره. چون بانکها سهام‌شرکت خوبهاتونو به قیمت ارزان برای خودشون برمیدارن و ...

فعلا مشخص نمیکنه عزیزم 

دقیق نمیشه گفت که بانکا چه برنامه ای دارن 

میگن از طریق بانک‌نفروشی بهتره. چون بانکها سهام‌شرکت خوبهاتونو به قیمت ارزان برای خودشون برمیدارن و ...

پس چطوری بفروشیم؟

یعنی میشه یه روزی اشک بریزم،اما از روی شوق از روی ارامش بخاطر رسیدن به تو رسیدن به عشق زندگیم...کی میشه یه نی نی سالم تپل خوردنی بهمون بگه مامان بابا؟؟