2733
2734

من سجام ثبت نام کردم ولی هنوز احراز هویت نکردم.ایا بهم سود میدن؟ آزادش کردم چند روز پیش

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سجام ثبت نام کردم ولی هنوز احراز هویت نکردم.ایا بهم سود میدن؟ آزادش کردم چند روز پیش

اره عزیزم میدن هم از طریق بورس میتونی ازادش کنی هم از طریق بانک که سی درصدشو فعلا میدن

2731
اگه 400تومنیه حدود هفت میلیونه عزیزم

واقعا ۷ ملیون من ۵۰۰ هزار تومنیه

یعنی میشه یه روزی اشک بریزم،اما از روی شوق از روی ارامش بخاطر رسیدن به تو رسیدن به عشق زندگیم...کی میشه یه نی نی سالم تپل خوردنی بهمون بگه مامان بابا؟؟
2740
بله عزیزم واسه من پونصدو سی و دوتومنه رفتم تو سایت زده ارزش سهامم هشت میلیون و چهارصد تومن

ن باباااااا عههههههههه ما چقد پول داشتیم خبر نداشتیممممم تازه ما سوداشم نگرفتم از ۸۷😮😮😮

بله عزیزم واسه من پونصدو سی و دوتومنه رفتم تو سایت زده ارزش سهامم هشت میلیون و چهارصد تومن

یعنی ۳۰ درصدشو بهت ۸ ملیون میده؟

یعنی میشه یه روزی اشک بریزم،اما از روی شوق از روی ارامش بخاطر رسیدن به تو رسیدن به عشق زندگیم...کی میشه یه نی نی سالم تپل خوردنی بهمون بگه مامان بابا؟؟