2737
2739
عنوان

تو این اوضاع طلاق با یکی دوست شدم فقط قضاوت بد نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 2177 بازدید | 85 پست

روان شناسا معتقدن جایگزین کردین سریع ی نفر دیگه تو زندگی بعد از طلاق ب اندازه همون انتخاب اول اشتباهه 

چون تصمیم شما کاملا هیجانی و برای پرکردن اون خلا عاطفی هستش 

حتی برای دوستی هم فعلا زوده 

بگذار زمان خودش زخمهای دلت و قلبت رو خوب کنه 

با دید و منطقی خیلی بیشتر از قبل دنبال خوشبختی برو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خیلی ناراحت شدم پسر خالم اینکارو کرد خیلی ولی چیکار میتونم کنم من با کس دیگه ای دوست شدم شاید ای ...

بچه داری عزیزم؟

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
تازه داره كاراي طلاقت اوكي ميشه بعد با كسي دوست ميشي!؟ بسم الله😐😐

مردم با شوهرشون زیر یه سقف زندگی میکنن خیلی خوش و خرم با دوست پسرشون بیرونم میرن، یکیو میشناسم دوست پسرش تو باغ واسش تولد گرفت ، اونم مختلط، زنه الکی به شوهرش گفت تولد دوستمه،

حالا این که در برابر اونا چیزی نیست😅  هرچند اشتباهه.

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2731
نه بچه ندارم 

خداروشکر چن وقته ازدواج کردی؟

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
مردم با شوهرشون زیر یه سقف زندگی میکنن خیلی خوش و خرم با دوست پسرشون بیرونم میرن، یکیو میشناسم دوست ...

واااي انسانيت نداشته اون!!😟😟😟😟

حيف اسم حيوون ك روشون بزاريم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2740

قصدنصیحت ندارم...چون شما  یک انسان بالغ و عاقل هستی..اما عزیزم گفته ی  روانشناس ها رومیگم که حداقل  شش ماه   بعدازطلاق اصلا به نفردیگری فکرنکنید..چون در طی این مدت باید ذهنت آزادبشه و تمام اتفاقات گذشته ات رو بتونی در طی این مدت تجزیه و تحلیل کنی تا در انتخاب بعدی ات دچار مشکل نشی...من خودم دوران عقد جدا شدم بااینکه پنج ماه بیشتر عقد نبودم...سه ماه بعد از جدایی ام خواستگار ی بهم معرفی شد که رد کردم....بااینکه دوران عقدم هم طولانی نبود اما واقعا احساس میکردم باید زمان بگذره تا بتونم در انتخاب بعدی ام درست ترین تصمیم روبگیرم...چون ممکنه انسان در انتخاب و برای فرار از فشارهای روانی   از روی احساسات تصمیم بگیره دوباره انتخاب اشتباه کنه

واااي انسانيت نداشته اون!!😟😟😟😟 حيف اسم حيوون ك روشون بزاريم

واقعا حیوونا خیلی پاک‌تر از اینجور موجوداتن👌

استارتر بلانسبت شما، منظورم به شما نیستا ... خدایی نکرده سوءتفاهم نشه

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706