2733
2734
عنوان

تو این اوضاع طلاق با یکی دوست شدم فقط قضاوت بد نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 2177 بازدید | 85 پست
از نظر من کارت مشکلی نداره  ولی بارها به خودت بگو این یه دوستی معمولیه و بدون هیچ وابستگیه&nbs ...

سلام دوست عزیزم نه اصلا درد و دل نمیکنم رابطه ما فقط مثل دو تا دوست هیچ چیز دیگه ای نیست دقیقا مثل مسکن 

من این مدت خیلی عذاب کشیدم خیلی 

سلام دوست عزیزم نه اصلا درد و دل نمیکنم رابطه ما فقط مثل دو تا دوست هیچ چیز دیگه ای نیست دقیقا مثل م ...

اتفاقا اگر هوشمندانه پیش بری خیلی خوبه دهنت از خودت منحرف میشه و تو بدست اوردن آرامش کمکت میکنه 

به پسر خاله هم فکر کن دو سه ماه دیگه حالت خیلی بهتره و اینکه ساختن زندگی شادت میکنه و حال بهتری بدست میاری 

الانم فقط داری میگدرونی که بعد مدتی برات کسل بار میشه شما دختر عاقلی هستی جلو خوشبخت شدنتو نگیر و زندگیتو بساز 

عزیزم اینبار حق طلاق رو حتما اول بگیر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا اگر هوشمندانه پیش بری خیلی خوبه دهنت از خودت منحرف میشه و تو بدست اوردن آرامش کمکت میکنه  ...

باورت میشه دیگه به هیچ کسی اعتماد ندارم اصلا یه جوری ام فکر میکنم همه مردا خیانت میکنن و من یه ترسی دارم و شروع دوباره 

2731
مواظب باش نفهمه این پسره عوضی باز ابرو ببره بگ تو خیانت کردی بم فعلا با کسی ک دوس شدی بیرون نرو

نه خیلی مواظبم البته من با این آقا قبلا دوست بودیم در حد معمولی همکلاسی دوران دانشگاهمه دیگه ازش خبر نداشتم تا به تازگی 

یلدا جان نکنه از طرف شوهرت باشه بخواد امتحانت کنه کاش کمی صبر میکردی یه مدت خودتو درگیر روابط نکن با کارای دیگه سرگرم شو ذهن خودتو درگیر این مسائل نکن فعلا...

باورت میشه دیگه به هیچ کسی اعتماد ندارم اصلا یه جوری ام فکر میکنم همه مردا خیانت میکنن و من یه ترسی ...

عزیزم حق داری 

ولی یاد بگیر خودتو از همه چیز بیشتر دوس داشته باشی اینچوری جذابی و مردا این ویژگی رو دوس دارن 

حتما جلسات مشاوره برو برای حال خوبت تلاش کن و حتی با پسر خالتم خواستی ازدواج کنی چندین جلسه مساور خوب برید تا اوکی بگیرید بعد ازدواج کنید 

حتما به دنبال شغل اجتماعی باش یه زن اجتماعی کمتر از یه زنی که صبح تا شب تو خونست و احساسات رنگینشو به سمت همسرش سوق میده آسیب میبینه

2740