2733
2734

فقط خواهش میکنم بد قضاوت نکنید 

من شرایط خیلی بدی و سپری میکنم خیلیا اینجا میدونن

پسر خالم به تازگی خواستگاری کرد که قاطی کردم و قبول نکردم چون یکم دیگه کارای طلاقم اکی میشه و خیلی خیلی زود طلاق میگیرم با یه پسری که از قبل میشناختم دوست شدم نمیدونم شاید کارم اشتباه و میگفتم من هیچ وقت دیگه با کسی دوست نمیشم ولی نمیدونم چرا اینکارو کردم ولی حالم خیلی بهتر شده احساس میکنم آرامش گفتم میدونم شاید کارم اشتباه ولی من دیگه نهایت تا ۱ ماه دیگه کلا طلاق میگیرم 

شما بودید چیکار میکردید؟

طرفو خوب بشناس وا نده

کاشت ناخن سبکِ روسی😌❤زیبا و عَسَلی مَسَلی NAIL BY MARAl💅 حافظ سوره قل هوالله احد،   سوم راهنمايي که بودم. يه معلم داشتيم که مي گفت هر انساني صورتش شبيهِ یِ حیوونِ  حالا بنظرتون شما شبيهِ چه حيوني هستيد؟! هر کي براي خودش يه چيزي در مياورد. يه دوست داشتم اسمش سميّه بود. کپِ پنگوئن بود. هميشه هم مثلِ پنگوئن راه مي رفت. اما بلند شد با افتخار گفت: « من سگِ پا کوتاه هستم.» مام چيزي نگفتيم دلش بکشنه. چه اشکال داره؟ سگ نجيبِ خوبِ. بذار باشه.يادمِ اون موقع بيشتريا آهو بودن. يعني به هر کي که مي رسيد چند بار پلک مي زد مي گفت من شبيهِ آهو هستم. حالا شبيهِ هر چي بودن اِلا آهو… يکيشون که کُپِ بوزينه بود. يعني با بوزينه مثل گوجه اي مي موندن که از وسط له شده باشن ها اما باز رو يه پا واستاد گفت من آهو هستم.خلاصه به ما که رسيد ما راس و حسيني صاف واستاديم گفتيم به ما مي گن شتر. نمي دونم چرا کلِ کلاس ترکيد.چه کنم خو؟ اين داييمون از بچگي واس خاطرِ لبامون به ما مي گفت شتر. لب شتري، لب شتري از دهنش نمي افتاد اینکه خوبه بعضی وقتام میگفت مارال شبیه شتره معلممونم که تا اون موقع هم خودش و حفظ کرده بود پکيد از خنده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه داره كاراي طلاقت اوكي ميشه بعد با كسي دوست ميشي!؟

بسم الله😐😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
2740

من یکیو میشناسم که تو این موقعیت یک رابطه جدید و شروع کردن و الان باهم ازدواج کردن ... و یکی دیگه رو هم میشناسم که همین شرایط شما رو داشت و رابطه اش ۱_۲ ماه دووم نیاورد

🤐

یخورده به خودت فرصت بده

الان بخاطر ضربه ی روحی و احساساتی جدایی ،ممکنه احساسی تصمیم بگیری!

آنجا که راه نیست خداوند راه می گشاید(۴۰۲)♡خداوند روزی رسان بی حساب من است(امضا۴۰۱)♡همه میخوان برن بهشت بدونه اینکه مرگ رو تجربه کنن!!پس اگه خواهانِ بهشتیِ اهدافتی باید مرگ کارای بیهودتو بپذیری!(امضا۴۰۰)♡لا حول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.♡عزیزم عکستو نذاراینجا امنیت نداره.شماییکه تا یه نفر میخوادعکس بذاره میگی بذاربذار یه لحظه فکر کن(بلانسبت استارترهای محترم)طرف عکس خودش نباشه و بخواد باطرف دشمنی کنه و عکس یه نفرو تو سایت پخش کنه.حتی اگه پاکشم کنه هزاران نفر خواننده ی خاموشِ گوگل هستن که میتونن شات بگیرنو ادامه ی ماجرا.....پس خواهشا حواستون جمع باشه.(شاید برایِ شما هم اتفاق بیوفتد👍).خودت باش مگه خودت چشه؟!!😎(امضا۹۹)- هذا من فضل ربی❤🌹(امضا۹۸)        قضاوت نکن گلم.قضاوت نکن عشقم.قضاوت نکن عزیزم.قضاوت نکن خواهرم .کلا قضاوت نکن.  (امضا۹۷)-                         تصمیم گرفتم دیگه تو زندگیه خودم، دخالت نکنم!دوستان زحمتشو میکشن  (امضا۹۶)
هنوز طلاق نگرفته چجوری خواستگار داری😐😐 اونم فامیل!!

منم خیلی ناراحت شدم پسر خالم اینکارو کرد خیلی ولی چیکار میتونم کنم من با کس دیگه ای دوست شدم شاید اینجا قضاوت بشم ولی بهم انرژی میده 

2706