2737
2734
عنوان

تو این اوضاع طلاق با یکی دوست شدم فقط قضاوت بد نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 2177 بازدید | 85 پست

شما وقتی تصمیم به طلاق گرفتی ینی خیلی وقته زندگیت با همسرت تموم شده. بنظرم اشکالی نداره که دوست شدی  اخه شرایطت حساسه نیاز داری کسی همدمت باشه. انشالا هرچی خیره

نمیدونم چندمین کاربریمه.همش ایمیل و پسورد یادم میره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یلدا جان تورو یادمه...شوهرت با دوست دختر قبلیش رابطه داشت و لیست خرید پیدا کردی و... چقدر اونموقع د ...

عزیزم من و شوهرم هیچ وقت همو دوست نداشتیم که مهری تو دلمون باشه شوهرم با من بد کرد و طلاق ما صد در صد

2728

هنوز متاهل به حساب میای عزیزم
خیلی مراقب باش
بهتره که حالتو به جنس مخالف گره نزنی
مخصوصا الان که شرایط روحیت خوب نیست...

کلا تصمیم و کاری که کردی کاملا احساسیه و ممکنه دردسر ساز بشه برات
خیلی زوده

اینجوری باهم بیرون میریم حرف میزنیم از فکر و خیالم کم میشه من این مدت داغون شدم 

راستش اه شوهرت به هر دلیلی بفهمه،

به جرم خیانت نابودت میکنه،

واقعا تا یه ماه دیگه طلاق میگیری؟

یکم سعی کن تا طلاقت از این آقایی که دوستت هست دوری کنی، 

به نفعته،

درسته که جدا شدی ولی هنوز قانونا متاهلی

2740
مرسی عزیزم واقعا خیلی تنهام 

اینجاییا هم الکی همه قدیسه ن اولین واکنششون اخ و پیف کردنه نمیدونن تو زندگی طرف چی گذشته که. خصوصا الانکه فهمیدم همسرت خیانت کرده . کارشما خیلی هم درسته چون اولا بهش خیانت نکردین دوما بعد از اینکه تکلیفتون باهم روشن شد شما  دوست شدی. هنوز باهم زندگی میکنید؟

نمیدونم چندمین کاربریمه.همش ایمیل و پسورد یادم میره.
اینجاییا هم الکی همه قدیسه ن اولین واکنششون اخ و پیف کردنه نمیدونن تو زندگی طرف چی گذشته که. خصوصا ا ...

نه عزیزم خیلی وقته خونه پدرم هستم 

حتی جهیزیم از خونم بردم همه چی تموم شده

اون منو میخواد و سو استفاده نمیخواد کنه ولی خب میگه باهم فقط دوست باشیم همین 

تاحالاکحابوده

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2706