2410
2553
عنوان

تو این اوضاع طلاق با یکی دوست شدم فقط قضاوت بد نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 2177 بازدید | 85 پست
تازه داره كاراي طلاقت اوكي ميشه بعد با كسي دوست ميشي!؟ بسم الله😐😐

خوب ایشون ظاهرا تصمیم به طلاقش ۱۰۰  درصده.‌پروسه اداریش مونده . وگرنه عملا تو ذهن و روح و روان خودش طلاق گرفته از شوهر سابقش. چه ایرادی داره با کسی اشنا بشه؟🤔

عزیزم مراقب باش طرف واسه سواستفاده نیومده باشه...کاش صبرمیکردی طلاق بگیری ...اونم اگه واقعا بخوادت م ...

اون منو میخواد و سو استفاده نمیخواد کنه ولی خب میگه باهم فقط دوست باشیم همین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نزدیک ۶ ماه ۵ ماه زیر یه سقف بودیم 

میشه بپرسم چراجدامیشین؟

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
شوهرم تو زندگی به من بدترین خیانت و کرد  

ببین قضیه شما فرق میکنه.. مهم اینه که نخواستی هم کنارش زندگی کنی و هم با یه نفر دیگه باشی، این خودش خیلی با ارزشِ .. ولی حواست باشه به خاطر حس و حالی که الآن داری دوباره انتخابت اشتباه نباشه...واسه همین باید به خودت زمان بدی، حتی دوستیِ ساده هم خوب نیست چون وابستگی به وجود میاد

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2456
واقعا حیوونا خیلی پاک‌تر از اینجور موجوداتن👌 استارتر بلانسبت شما، منظورم به شما نیستا ... خدایی ...

😕😕ادم فكش ميفته اينجور وقتا

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
چرا درست نیست من که نهایت تا یک ماه دیگه جدا میشم بعدشم ما فقط دوستیم رابطه ای بینمون قرار نیست شکل ...

از نظر من کارت هیچ اشکالی نداره اگه تصمیم طلاقت صد در صده🥰 تازه از نظر روحی بت کمک میکنه بحران بعد از طلاق رو راحت تر پشت سر بذاری.‌فقط مواظب باش با کی وارد رابطه میشی

اون منو میخواد و سو استفاده نمیخواد کنه ولی خب میگه باهم فقط دوست باشیم همین 

یلدا جان تورو یادمه...شوهرت با دوست دختر قبلیش رابطه داشت و لیست خرید پیدا کردی و...

چقدر اونموقع دلم میخواست شوهرت کاری نکرده باشه...ولی یکم صبر کن .شاید جدا نشی ازشوهرت.بزار تکلیف خودت وشوهررت مشخص بشه.شاید هنوز مهر بینتون کامل ازبین نرفته باشه

2714
منم خیلی ناراحت شدم پسر خالم اینکارو کرد خیلی ولی چیکار میتونم کنم من با کس دیگه ای دوست شدم شاید ای ...

حداقل محتاط باش بخصوص اگه طلاقت رجعی بود ابروت رو نبره بهت برچسب بزنه همسرت

کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤
از نظر من کارت هیچ اشکالی نداره اگه تصمیم طلاقت صد در صده🥰 تازه از نظر روحی بت کمک میکنه بحران بعد ...

اینجوری باهم بیرون میریم حرف میزنیم از فکر و خیالم کم میشه من این مدت داغون شدم 

2706