2733
2734
عنوان

چهل روز قهرم باشوهرم

871 بازدید | 102 پست

سلام من هشت ماه نامزد کردم اما چهل روز قهر کردم چون ازم خواست که برم باخانوادش زندگی کنم تازمان عروسیمون  ومن چون قبول نکردم دیگه قهرکرده الانم نه میاد اشتی کنیم نه تکلیف روشن کنیم فقط میگه خودت خسته بشی میای بالخره من دیگ نمیدونم چیکارکنم لطفا راهنماییم کنین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چقد لجبازه قبول نکنیا وگرنه تا اخر عمرتباید خونه مادرشوهرت باشی

قبول نکردم وضعم این شده دیگ چیکارکنم عین خیالش نیست ازبسم مغرور فقط منتظرن من کم بیارم برم 

یعنی چی تا قبل عروسی پیش اونا زندگی کنی؟مگه خودت خانواده نداری؟

من دلم میخواهد خانه ای داشته باشم پر دوست  ،کنج هر دیوارش دوستانم بنشینند ارام،گل بگو گل بشنو،هر کسی میخواهد وارد خانه پر مهر و صفایم گردد یک سبد بوی گل سرخ به من هدیه دهد  ،شرط وارد گشتن شست و شوی دلهاست.شرط آن داشتن یک دل بی رنگ و ریاست.بر درش برگ گلی میکوبم..روی ان با قلم سبز بهار مینویسم ای یااار؛خانه ما اینجاست،تا که سهراب نپرسد دیگر خانه دوست کجاست؟؟؟
2740
بگو عروسی بگیر بریم زندگی کنیم‌ بگو ما بد میدونیم عروس خونه مادرشدهر زندگی کنه تو عقد  اه اه ...

گفتم بهش میگه پول ندارم فعلا عروسی خونه بگیرم باید کنارم باشی بیا بامن زندگی کن توخونه مادرم منم گفتم پول نداشتی بیجا کردی اومدی خواستگاریم 

چرا ندارم ! ولی اون میگه من شوهرتم باید هرچی من میگم قبول کنی بگی چشم

عزیزم با بابات صحبت کن بگو ی برخورد جدی بکنه

بگو بهش بگه یا عروسی بگیر برو سر خونه زندگی یا دخترم همینجا پیش خودم میمونه شمام برو زنی بگیر با مامانت زندگی کنه