2737
2739
عنوان

چهل روز قهرم باشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 871 بازدید | 102 پست

عزیزم امیدوارم از حرفم ناراحت نشی

نمیدونم چقدر طاقت داری ولی بمون خونه پدرت هیچ حرکتیم نکن من 6 ماه قهر بودم و خونه پدرم بودم و بالاخره خانواده شوهرم اومدن خونه بابام و قضیه قهرمون درست شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ولش کن اهمیت نده  الان رو بدی دو روز دیگه پررو ترم میشه

میترسم اخه فاصلمون داره زیاد میشه مادرش افریطس یهو دیدی یه دخترم انداخت بهش البته منو دوست داره خیلی خیانت نمیکنه ولی ادمیزاد دیگه 

گفتم بهش میگه پول ندارم فعلا عروسی خونه بگیرم باید کنارم باشی بیا بامن زندگی کن توخونه مادرم منم گفت ...

چه چیزا آدم نمی شنوه 

اصلا اصلا تن نده به خواسته ش

اگر بزرگ‌تر عاقل داری بهش بگو باهاش صحبت کنه و روشنش کنه که شما می تونی شکایت کنی برای گرفتن خونه مستقل و در شان با کل وسایل 

2738
عزیزم امیدوارم از حرفم ناراحت نشی نمیدونم چقدر طاقت داری ولی بمون خونه پدرت هیچ حرکتیم نکن من 6 ماه ...

خب رفتار شوهرت عوض نشد بعدکه اشتی کردین یعنی مثل قبلش بود 

چرا ندارم ! ولی اون میگه من شوهرتم باید هرچی من میگم قبول کنی بگی چشم

وای چه توقعاتی  اصلا روشو نده.والا قبل ازدواج هیچ دختری نمیره خونه شوهر فقط خودتو سبک میکنی

من دلم میخواهد خانه ای داشته باشم پر دوست  ،کنج هر دیوارش دوستانم بنشینند ارام،گل بگو گل بشنو،هر کسی میخواهد وارد خانه پر مهر و صفایم گردد یک سبد بوی گل سرخ به من هدیه دهد  ،شرط وارد گشتن شست و شوی دلهاست.شرط آن داشتن یک دل بی رنگ و ریاست.بر درش برگ گلی میکوبم..روی ان با قلم سبز بهار مینویسم ای یااار؛خانه ما اینجاست،تا که سهراب نپرسد دیگر خانه دوست کجاست؟؟؟
ما که ندیدیم عروس زمان عقدش بره با خانواده شوهر زندگی کنه این حرفا از کجاتون درمیاد؟

اتفاقا میگه ماترکیم رسممونه گفتم شما رسمتونم باشه ماازین رسما نداریم مگه زمان قدیم که من بامادرت زندگی کنم