2733
2734
عنوان

چهل روز قهرم باشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 871 بازدید | 102 پست
اره یه روز بهش پیام دادم گفتم بیا بریم پیش مشاورگفت نمیام توبایدبیای بامن زندگی کنی .ولی الان تصمیم ...

کار اشتباهی کردی..اگه اون ب فکر زندگیش بود باهات میومد..خودت تنهایی برو.

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .
خدا نکنه انشالا صد سال زنده باشی ولی تجربه خودمو بهت میگم اگه الان تصمیم عاقلانه بگیری خیلی بهتر از ...

سه روز من میام نی نی سایت مشکل مو میگم هزارنفر همین حرفای شماهارو زدن یعنی باورکن یکدوم نگفتن برو قبول کن اگه دوسش داری فقط تنها کسی که میگه زن داداشمه اونم نمیدونم چرا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کار اشتباهی کردی..اگه اون ب فکر زندگیش بود باهات میومد..خودت تنهایی برو.

دیگ الان دلسردشدم ازش ولی منظوراینکه برای زندگی کردن باهاش اما هنوزم دوسش دارم اینقدر بی قرارشدم افشرده شدم اصلا ازخونه نمیرم بیرون چون هرقدم خیابونا خاطره دارم عصبی میشم 

سه روز من میام نی نی سایت مشکل مو میگم هزارنفر همین حرفای شماهارو زدن یعنی باورکن یکدوم نگفتن برو قب ...

والا خب راهش همینکه همه میگن

ببخشیدا ولی اکثرا زن داداشا خوشبختی تواهر شوهرو نمیخوانا🙄

مَن حَتی اَگه قَلبَم مِنَت تَپیدَن سَرَم بِزاره دَرِش میارَعم😕
2728
والا خب راهش همینکه همه میگن ببخشیدا ولی اکثرا زن داداشا خوشبختی تواهر شوهرو نمیخوانا🙄

اره گیر سه پیچم داده که بیا برو یکم باهاش زندگی کن بعدش بیا برگرد گفتم برم موندگارمیشم دیگ 

دیگ الان دلسردشدم ازش ولی منظوراینکه برای زندگی کردن باهاش اما هنوزم دوسش دارم اینقدر بی قرارشدم افش ...

به خداومتوسل شو که مشکلتو حل کنه..قران بخون و از خدا صبر بخواه

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .
2740
اره گیر سه پیچم داده که بیا برو یکم باهاش زندگی کن بعدش بیا برگرد گفتم برم موندگارمیشم دیگ 

نه توروخدا هیچ وقت این اشتباهو نکن خواهر جون منم تو دوران عقد گیره همون وابستگیو دوست داشتنو حرف مردم شدمکه خودمو بدبخت کردم الانم دوسش دارم همسرمه پدره بچمه ولی کاش اونموقهع تصمیم درسو میگرفتم یا پیش مشاور میرفتم الان دیگه پشیمونی سودی نداره من اون موقهع یسری خصوصیاته غلطشو میدیدم ولی هی گفتم درس میشه عوض میشه ولی بتر شد

نه توروخدا هیچ وقت این اشتباهو نکن خواهر جون منم تو دوران عقد گیره همون وابستگیو دوست داشتنو حرف مرد ...

خب اگه برگردی به زمان عقدی چیکارمیکنی یعنی عروسی نمیگیری جدامیشی ازش 

خب اگه برگردی به زمان عقدی چیکارمیکنی یعنی عروسی نمیگیری جدامیشی ازش 

بعله دوستش داشتم عاشقش بودم میمردم براش.ولی اگه پیشه یه مشاور میرفتم یا از یه آدم عاقل مشورت میگرفتم خیلی خوب بود .شاید جدا میشدم آخه الان خیلی اذیت میشم این فشارایه خوانوادش .یا بعضی اخلاقایه گندش بعد ها عشقو دوست داشتنو کم رنگ میکنه و فقط آدم آرزوی مرگ میکنه.شوخیکه نیس یک عمر زندگیه.من اهل طلاقو جنگو جدایی نیستم پس باید بسوزمو بسازم

بعله دوستش داشتم عاشقش بودم میمردم براش.ولی اگه پیشه یه مشاور میرفتم یا از یه آدم عاقل مشورت میگرفتم ...

ما کلا خیلی دعوا میکنیم همیشه فقطم نود درصد مادرشه که چرا نرفنی پیشش کمکش کنی چرانمیری حالش بده سربزنی مامان دلخوره باهاش بیرون برو ال کن بل کن دیونم کرده همش همش همش دعواسرمادرشه

ما کلا خیلی دعوا میکنیم همیشه فقطم نود درصد مادرشه که چرا نرفنی پیشش کمکش کنی چرانمیری حالش بده سربز ...

ووییی تو منی یا من توام😖😖