2737
2739
عنوان

با مردی ازدواج کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 706 بازدید | 52 پست
مرد من مال من بشی دیگه هیچی نمیخوای سریع بیا ملکتو ببر حال کنکورو ندارم😐❤

Wow👀

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره واااقعا حرفت حقه من شوه م خیلی بدی های زیادی داره کار نداره نمونش... منظورم اینه مشکلاتش بزرگ... کار داشت الان به دلیل کرونا نیروها تعلیل شدن... ولی بااین حال همیشه تلاش میکنه خوشحالم کنه حتی بااینکه خیلی وقتا نمیتونه... ولی زندگی کردم بااین جور مردی ک کنارش سختی بکشی خیلی بهتر از مردی هست ک همش باید تلاش کنی ازت راضی باشه... 

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
مرد من مال من بشی دیگه هیچی نمیخوای سریع بیا ملکتو ببر حال کنکورو ندارم😐❤

الان معلوم نیست پولای تو و نینی تونو برا کدوم عفریته ای خرج میکنه😂😂😂

Nobodydied a virgin life Fuc*ked everyone  
2731

۹۹ درصد مطالب سایت در مورد اینه که چطور شوهرم را سر جاش بشونم ،یا برم عمل لابیاپلاسی کنم و یا پروتز سینه کنم خوشکل شم .یا آقا سرده .یا اقا ز.. انزاله  ولی بالاتنه بزرگ و پایین تنه برجسته میخواد !

فکر و ذکر خانمهای ما شده یا خانمهای قری ،یا خانمهای بداخلاق ،یا روش های جذب کردن دوست پسر ....

اینها همه به خاطر این هست که جنس زن ،خودش را دست دوم میبینه و مرد را صاحب نظر !

از ماست که بر ماست متاسفانه 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
۹۹ درصد مطالب سایت در مورد اینه که چطور شوهرم را سر جاش بشونم ،یا برم عمل لابیاپلاسی کنم و یا پروتز ...

درسته منم مظورم اینه ادم ازدواج کنه با کسی که با ادم خوبه از ته دل .نه فقط برای سک س 

2740
درسته منم مظورم اینه ادم ازدواج کنه با کسی که با ادم خوبه از ته دل .نه فقط برای سک س 

من یه دونشودارم😍

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
ته دل خححح

با مردی ازدواج کنید که واقعا همراه و همسر و همدل باشه، این تجربه ۱۰ سال زندگی مشترک منه وگرنه واقعا آدم نابود میشه، دیگه از یه جایی به بعد میبری

... و من به تو ایمان دارم...

دقیقا تاپیک تون را تایید میکنم عزیزم👌👌

ولی خب زن وقتی خودش را دست ۲ میبینه ،مرد هم با وجود کلی نقص ،انتظاراتی در حد جنیفر لوپز داره!

زن اگه خودش را دوست بداره ،مرد هم میپرستتش

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
آره واااقعا حرفت حقه من شوه م خیلی بدی های زیادی داره کار نداره نمونش... منظورم اینه مشکلاتش بزرگ... ...

گل گفتی .اصلا ادم کنار چنین مردی ارامش داره .ولی کنار اون مرد ارامش نداره 

ای قربون ادم چیز فهم

❤🙏🙏😘

2706