2737
2734
عنوان

با مردی ازدواج کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 706 بازدید | 52 پست

من یه دوستی دارم 

همیشه فکر میکنم خدا خاکشو با شوهرش از یه جا برداشته کپی همن 

همه چیزشون باهم میخونه 

باهم میخندن باهم گریه میکنن 

همه چیزشون باهمه 

خوش بحالشون 

نمیگم زندگیش گل و بلبله ها 

نه مشکل داره ولی هشتاد درصد با شوهرش مچ هستن 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوس پسر منم ماه بود

خانوادم نذاشتن بهش برسم 

همیشه حسرت زندگی کردنو باهاش دارم😔😔

ولی خب شوهرم انقد ادم سرد و بی احساسیه البته برای من برای داف های خیابونی خوب لوندی میکنه و زبون میریزه

بیت الماله😏😏😏😏

❤️23 سالمه❤️
2731
من یه دوستی دارم  همیشه فکر میکنم خدا خاکشو با شوهرش از یه جا برداشته کپی همن  همه چیزشو ...

به نظر من ازدواج واقعی همینه .بقیه ازدواجها باطله از درون درست میگم لایک کن

ای قربون ادم چیز فهم

شما همون سیبیلاتو برداری ازصد تا عمل زیبایی ثوابش بیشتره😂😂😂😂

من هنوز بچگی نکردم،ولی لباس بزرگسالی تنم کردند،اونم اشتباهی واسه ام دوخته بودند،تنگه برام،،حالام میخوان بزور لباس پیری تنم کنند..من هنوز همون دخترک5،6ساله ام،که  پای چرخ خیاطی مادرم مینشستم تا پیرهن جدیدمو زودتر بدوزه و بپوشم.چه ذوقی میکردم.من هنوز دلم مثل گنجشک کوچیکه،زود میشکنه و زودی هم با یه پفک آشتی آشتی میشه،،من داره موهام سفید میشه ولی هنوزم یه جوجه رنگی دلمو شاد میکنه.وقتی بچه هام بهم میگن مامان،وحشت میکنم،یعنی من کی اینقدر بزرگ شدم که بشم تکیه گاه دو سه تا وروجک..منو ببرین بدین به مامانم تا گوشه ی چادرش رو بگیرم و باهاش برم حرم تا برگشتنی برام بستنی بخره،من بچگیمو میخوام!!!
2740

تو اولین دیداراتون آرایش نکنید اینقدم رو خودتون عیب نزارید خیلیا تازمانی ک راجع ب نقصی صحبت نکرده باشید(چیزایی ک فک میکنید نقصه و واقعا این طور نیس) متوجه اون نقص نمیشن قدرت تلقین خیلی اثرگذاره هم واسه خودتون هم طرف مقابلتون

اگه من همش می رقصم اگه من همیشه مستم از کار دنیا می ترسم😄
به نظر من ازدواج واقعی همینه .بقیه ازدواجها باطله از درون درست میگم لایک کن

اره واقعا من با شوهرم حرفی نداشتیم برا گفتن 

همیشه بینمون سکوت بود 

اصلا هرکاری میکردم نمیتونستم باهاش صحبت کنم 

البته اونم به هیچ عنوان ادم اجتماعی نبود 

البته فقط با من 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
تو اولین دیداراتون آرایش نکنید اینقدم رو خودتون عیب نزارید خیلیا تازمانی ک راجب نقصی صحبت نکرده باشی ...

ببین تنها ما نیستیم که یه مرد دهن بین باشه با حرف مادر و خواهر هم زیر و رو میشه 

دقیقا عین شوهره سابق من 

من یه ادم معمولیم همیشه هم سرم گرم زندگیم بودبا کسی کاری نداشتم تو زندگی کسی فضولی نمیکردم 

ولی خواهر و مادرش انقد از من بد گفتن پیشش کلا زندگی من سرد و یخ شد 

کلا خیلی موردای من و تو چشم شوهرم بزرگ کردن 

چیزایی که اصلا تو چشمش نبود ولی اومد

جدا شدین مگه؟

بله

2706