2752
2734
شمالی هستی جوجو؟

شمالی و کورد عزیز دلم ...در واقع کوردی که در شمال می زیید😁

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
اگ اینجوری باش دیوونگی اومدیم طلاقم بگیرن بعدش پسره باهاش ازدواج نکن 

اره منم خاستم همینو بگم 

ی  دوست  پسری داشتم قبلش با ی خانم متاهل رابطه داشت منم بعدا فهمیدم انگار خیلی هم عاشق هم بودن 

بعد ک ازش میپرسیدم میگفت چیزی برام جز جنبه سرگرمی نداشت

خاستم به اسی بگم مراقب خودتو زندگیت باش😅

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شمالی و کورد عزیز دلم ...در واقع کوردی که در شمال می زیید😁

یکی دیگ هم اینجا بود فیس تورو داشت خیلی جالبه 😁

خوشمان امد

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              
اره منم خاستم همینو بگم  ی  دوست  پسری داشتم قبلش با ی خانم متاهل رابطه داشت منم بعد ...

اهوم دقیقا فقط سرکارشون میذارن👌😼😺  چنین کسایی آدمای بدذاتین ک با متاهل دوس میشن به درد زندگی نمیخورن 

یکی دیگ هم اینجا بود فیس تورو داشت خیلی جالبه 😁 خوشمان امد

🌷❤🌷

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
😂😂😂😂 تو به کارگاه بازیم دامن زدی 😂😂

کک انداختی به تمبونم منم رفتم اون تاپیکشو خوندم

اروپاست طلاق گرفتن کاری نداره با یه فایل یه طرفه میشه جدا شد 

حالا قضیه واسه منم جالب شد!!!

خدا لعنتت کنه فروزن یخزده  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
روانشناستون بره عایااااا😎کسی دیگه نبود که دریچه های جدید شناخت دوس پسرشو روش بازکنم؟؟؟؟😝😝😝😝

برو فقط به منشیت بگو دیگه همه مریضا رو یه جا نفرسته تو  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

اسی چیزی شده چرا ساکتی؟دوست داری من نباشم تا کنارت باشه کی😖 ادامه شو یادم نیست

اهوم دقیقا فقط سرکارشون میذارن👌😼😺  چنین کسایی آدمای بدذاتین ک با متاهل دوس میشن به درد زندگی ...

پسرا ک همرو گول میزنن 

ادم باید خودش عاقل باشه 😂😅

کک انداختی به تمبونم منم رفتم اون تاپیکشو خوندم اروپاست طلاق گرفتن کاری نداره با یه فایل یه طرفه می ...

😂😂😂😂

من خیلی چیزا فهمیدم ولی ترجیج میدم چیزی نگم😂😂

امیدوارم توهم فهمیده باشی😂😂

مرسی عشقووو 😂😂 

اسی چیزی شده چرا ساکتی؟دوست نداری من نباشم تا کنارت باشه کی😖 ادامه شو یادم نیست

روش داری عقاید خیلی شیک و وسواسی  

این آرمین شعراشو از کی میگیره خداییش؟!

چی بگم والا هر کی یه داستانی داره درست می‌کنه یکی میگه مردم یکی میگه شوهر دارم ...

من نگفتم شوهر داری گفتمم حس کردم اینجوری قصد قضاوت هم ندارم عیسی به دین خودش موسی هم به دین خودش ..