2733
2739
چی بگم والا هر کی یه داستانی داره درست می‌کنه یکی میگه مردم یکی میگه شوهر دارم ...

صد در صد که نگفتن عزیزم  احتمالات و حدس و گمان بود ...برا هممون پیش میاد بهم شک کنیم چون مجازیه و دلیل و اثبات سخته

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چی بگم والا هر کی یه داستانی داره درست می‌کنه یکی میگه مردم یکی میگه شوهر دارم ...

بی خیال رفیق

میگم پسره که عکسشو گذاشتی م همونجاست؟

اگه ایرانه از من به تو نصیحت که یه لحظه م بهش فکر نکن

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2731
روش داری عقاید خیلی شیک و وسواسی     این آرمین شعراشو از کی میگیره خداییش؟!

آها آره آره 😁چی شد تا حرف از صداقت شد یهو صدا قطع شد لال شو دروغ نگو ای لامصب بیا بزن به چاک برو خونه سگ مصب😓

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
😂😂😂😂 من خیلی چیزا فهمیدم ولی ترجیج میدم چیزی نگم😂😂 امیدوارم توهم فهمیده باشی😂😂 مرسی عشقوو ...

یخ بزنی تو فریزر -80 الهی

وا بده

نه من چیزی نفهمیدم

یعنی شرایط اروپا مخخخخخصوصا کشورای اسکاندیناوی از نظر قوانین خانواده و عرف جامعه خیلی خیلی خاصه اصلا قابل مقایسه با ایران نیست ابدا نمیشه قضاوت کرد

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
چرا؟؟

به من که شوهر و بچه دارم بخاطر کیس مهاجرت بیا ببین حتی تو خصوصی همینجا چه درخواستای چرت و پرتی میدن...

فقط میخوام کلمو بکوبم تو دیوار... یعنی تهوع میگیری بخدا

اکثر پسرا تو ایران فقط میخوان یه راهی پیداکنن برن

شاید واقعا عاشق یکی بشن ولی فهمیدن نیت واقعیشون بی نهایت مشکله

2738
یخ بزنی تو فریزر -80 الهی وا بده نه من چیزی نفهمیدم یعنی شرایط اروپا مخخخخخصوصا کشورای اسکاندیناو ...

تو هی دعا کن من یخ بزنم😍😍

اسمم نغمه هست اگه سختته گفتن کاربریم😁

اره قانون همجا خوبه جز ایران

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              
تو هی دعا کن من یخ بزنم😍😍  اسمم نغمه هست اگه سختته گفتن کاربریم😁 اره قانون همجا خوبه جز ...

نغمه مقنعه م میپوشی؟  

عشقی عزیزم باهات شوخی میکنم  

نغمه مقنعه م میپوشی؟     عشقی عزیزم باهات شوخی میکنم    

😂😂

فعلن ن گرمه نمیپوشم 

راحت باش عزیزوم 😍

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              
به من که شوهر و بچه دارم بخاطر کیس مهاجرت بیا ببین حتی تو خصوصی همینجا چه درخواستای چرت و پرتی میدن. ...

هزار درصد موافقم باهات

بچه ها میشه خواهشا این تاپیکمو گزارش کنید  https://www.ninisite.com/discussion/topic/38504 ...

زدم برات عزیزم

غصه نخور همه چی درست میشه

امیدوارم تصمیم درست بگیری همیشه

2706