2737
2739
عنوان

من و حسرت زندگی خواهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1569 بازدید | 68 پست
یه چیزی بگم اون وقتی که توازدواجی بودیی...همه دخترای هم سن توتوهمین فکروخیالابودن ته ته رویاهاشون ای ...

دقیقا همینطوره 

کاش اونم ازدواج میکرد

خانواده من رو تحصیل حساسن وقتی من تصمیم ازدواج گرفتم مخالف بودن حتی نصفشون عقدم نیومدن

الان همش مقایسه میکنن ک اگ تو ازدواج نمی کردی...... چی میشد چی نمی شد همش ب همسرم از بالا نگاه میکنن گاهی وقتا دوس دارم کلا باهاشون قطع رابطه کنم

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
ان شاءالله ک بتونم یه تغییری تو خودم به وجود بیارم اگ بقیه اجازه بدن

اره دقیقا نزار زندگیت یکنواخت بشه ک این فکرا بیاد تو سرت 

هر چن وقت یکبار ی تنوع ایجاد کن تو خودت برای روحیه خودت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز دلم ببخشیدا اما خوشی زده زیر دلت معذرت می خوام رک گفتم ...از کی تاحالا خونه داری وداشتن دو فرش ...

خودم هم همین حس رو دارم یسری مشکلات داشتم تو زندگیم و رفتار اطرافیان خیلی دلسردم کرده من از اول هم ضعیف بودم

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
وااای چه خواهر لاکچری داری😄 یعنی اون همه پول دلشو نلرزونده ؟!!!😆

یکنفر هست ک این تو فکر اونه اون تو فکر این نی 🤪🤪همه رو با اون مقایسه میکنه اون خیلی لاکچریه😅😅😅😅

2731
خودم هم همین حس رو دارم یسری مشکلات داشتم تو زندگیم و رفتار اطرافیان خیلی دلسردم کرده من از اول هم ض ...

از نظر من تو خوشبخی ماشالا ...اصصصصلا ضعیف نباش

به خواهرتم افتخارکن 

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
عزیزم اصلا مقایسه نکن ...پول مهم نیست  منم خودم قبلا خیلی حسادت برادرام داشتم وهرروز ناشکری می ...

من قبلا اینطور نبودم جدیدا خیلی حساس و زود رنج شدم

عزیزم شما هم دوتا بچه داری که خواهرت نداره و خیلی ها هم مثل من در حسرت داشتنش یکیش هستن

هرکسی در حسرت چیزیه که بقیه دارن اون نداره😔😔😔

عزیزم ان شاءالله ک دامنت سبز میشه❤❤❤❤

من قبلا اینطور نبودم جدیدا خیلی حساس و زود رنج شدم

اینا حسادته نه حساس بودن

منم بعلت تفاوت وضعیت مالی...برادرام ۳ تا ۳تا خونه داشتن من یه دونه نداشتم خیییلللییی حسادت میکردم

الان که بچه دار نمیشم فهمیدم هیییچی مثل سلامتی نیست پول میاد فقط تن سالم باش

قدر سلامتی وخوشبختی خودت همسرت رو بدون 

ایشالابهترینها برات رقم بخوره گلم 

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
2738
هرکسی در حسرت چیزیه که بقیه دارن اون نداره😔😔😔 عزیزم ان شاءالله ک دامنت سبز میشه❤❤❤❤

ممنونم گلم😘

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
الان پشیمونی از اینکه زود ازدواج کردی و ادامه تحصیل ندادی؟ اگر مشکلت پشیمونیته سعی کن تا فکرش میاد ت ...

نه تنها خودم خانواده هم همش مقایسه میکنن من ته تغاریم از همه بیشتر تو زندگی ۹سالم زجر کشیدم و اذیت شدم از رو دلسوزی مثلا حرفی میزنن دل منو میسوزونن

چقدر حس كردم دردمون مثل همه منم خواهرم همينه همه ازش تعريف ميكنن ما دوقلوييم حتي موهاي سرمونم مقايسه ...

خیلی سخته کاش من نبودم

اینا حسادته نه حساس بودن منم بعلت تفاوت وضعیت مالی...برادرام ۳ تا ۳تا خونه داشتن من یه دونه نداشتم ...

همینطور برای شما❤❤❤❤

ان شاءالله که خدا این افکار رو ازم دور کنه البته با تلاش خودم

نه تنها خودم خانواده هم همش مقایسه میکنن من ته تغاریم از همه بیشتر تو زندگی ۹سالم زجر کشیدم و اذیت ش ...

عزیزم اصلا نباید با افکار منفی خودت و دیگران خودتو عذاب بدی وقتی دیگه به گذشته برنمیگردی. مگه آدم چقد عمر داره؟ اصلا دور از جون خواهرت خیلیا بودن با تحصیلات بالا زندگیهای مشترک پر از درد و ناراحتی داشتن. مگه خوشبختی به تحصیلاته؟ خوشبختی یعنی آرامش فکری . ناشکری نکن

خیلی سخته کاش من نبودم

منم خواهرم خيلي موفقه همش به خودش ميرسه همه زندگيمونو مقايسه ميكنن 

ميرم خونش دگ استرس ميگيرم چون همه ميگن كدبانو باسليقه اس

خب وسيله گرون معلومه خوشگله خستم از اين مقابسه ها

شوهرم فقط اذيتم ميكنه زندگيم جهنمه همه فكرم طلاقه

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

خواهر منم خيلي خوشگله دوس پسرش واسش همه كار ميكنه و عاشقشه خواهرمم درس خونده و خيلي باهوشه چندتا زبان بلده خيلي خوش تيپه 

شوهر منم وضع مالي خوبي داره و دوسم داره من هميشه ميگم كاش منم برم كلاس زبان كاش منم برم كلاس موسيقي 

و هزاران مقايسه

مثلا سفر ميره ميگم واي چقد خوش ميگذرونه مجرده و...

اما چند روز پيش اومد پيشم كلي گريه كرد ديدم از زندگيش راضي نيست 

ميگفت تكليف زندگيم معلوم نيست كاش بچه داشتم ديگه سنم داره ميره بالا 

كاش خونه خودمو داشتم 

خيلي ناراحت شدم من فكر ميكردم واقعا خوشبخته اما اينطور نبود  

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...
2706