2703
2553
عنوان

من و حسرت زندگی خواهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1566 بازدید | 68 پست
عزیزم اصلا نباید با افکار منفی خودت و دیگران خودتو عذاب بدی وقتی دیگه به گذشته برنمیگردی. مگه آدم چق ...

گاهی وقتا از این مقایسه احساس گناه میکنم 

خیلی سخته مقایسه شدن 

روی خودم کار میکنم اینطور حالم خیلی بده😔😔

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهر منم خيلي خوشگله دوس پسرش واسش همه كار ميكنه و عاشقشه خواهرمم درس خونده و خيلي باهوشه چندتا زبا ...

من همیشه دستم حواسش رو بوده همیشه از صدام از حرکاتم تا اونورش رو بدون اینکه بگم میفهمم اما اون مرموز محکمه گاهی وقتا با حرفای آزارم میده نه تنها اون بقیه خواهر برادر هام

مثلا اون دفعه میگفت داداشم گفته از شوهر من متنفر چون که پول نداره منو خوشبخت کنه خیلی دلم شکست اما اون این حرفو نباید به من میگفت ما پولدار نیستیم متوسطیم خیلی ناراحتم

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
از شوهرت یا زندگیت ناراضی هستی؟

نه همسرم بهترینه مهربون عاشق دست و دلباز و....

تو زندگیم سختی کشیدم کم آوردم😔😔😔

2456
منم خواهرم خيلي موفقه همش به خودش ميرسه همه زندگيمونو مقايسه ميكنن  ميرم خونش دگ استرس ميگي ...

عزیزم ان شاءالله ک بهترین ها برات رغم میخوره ❤❤❤❤

من همیشه دستم حواسش رو بوده همیشه از صدام از حرکاتم تا اونورش رو بدون اینکه بگم میفهمم اما اون مرموز ...

به هر حال همه يه مشكلاتي داريم تو زندگيمون

هيچكس صد در صد راضي نيست 

پولم وسيله خوشبختي نيست فقط وسيله راحتي آدمه

به نظرم با هركسي كه بهت بي احترامي ميكنه يا ناراحتت ميكنه قطع رابطه كن 

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...
احساس میکنم صد سالمه امروز خواهرم اومد از بی دغدغه بودنش بی مسئولیت بودنش شاد بودنش حسودیم شد من دخت ...

میدونم چی میگی گلم درکت میکنم😑💕

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|
دقیقا همینطوره  کاش اونم ازدواج میکرد خانواده من رو تحصیل حساسن وقتی من تصمیم ازدواج گرفتم مخ ...

عزیزدلم پس به همه ثابت کن بهترین انتخاب کردی...خودتون دست کم نگیرحتی اگه چیزکمی واسه به رخدکشیدن داری....سعی کن جوره دییگه به همه ثابت کنی خوشبختی....حتی تومحدویت های که شماداری.میشه جوری زندگی کردکه دیگران حسرت شماروبخورن.....

پس نیمه پرلیوان ببین....

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|
2714
نه همسرم بهترینه مهربون عاشق دست و دلباز و.... تو زندگیم سختی کشیدم کم آوردم😔😔😔

سختی که خیلیا دارن تو زندگی. عزیزم شما مشکلت افکار خودته. انشالله آرامش فکری پیدا کنی