2733
2734
عنوان

مامانای مطلع در مورد بیش فعالی

569 بازدید | 87 پست

عزیزان کسی از شربت گیاهی هایپراکتیو واسه بچه بیش فعال استفاده کرده؟ موثره به نظرتون؟ یا باید حتما از ریتالین.... استفاده کرد؟ من از عوارض قرصای شیمیایی برا بچم میترسم.

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشکل بچتون چیه

خیلی چیزا. جنب و جوش زیاد. اشتهای کم. دائم جیغ زدن و پرخاشگری‌ پرتاب کردن. نافرمانی. لباس نپوسیدن به طوری که کلا تو خونه لخته و برای بیرون رفتن هم با هزار تا جنجال راضی میشه لباس بپوشه. نپوشیدن کفش. وقتی دمپایی ام میپوشه بیرون درمیاره و همینجوری برهنه تو پارک و خیابون راه میره و در کل نافرمانی ها و اعصاب خردی های غیر متعارف. احساس خطر نکردن....

2731
خیلی چیزا. جنب و جوش زیاد. اشتهای کم. دائم جیغ زدن و پرخاشگری‌ پرتاب کردن. نافرمانی. لباس نپوسیدن به ...

وزنش خوبه؟؟؟چندساله اس؟؟؟

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی نصف ثوابشم به تو میرسه اللهم صلی علی محمد وال محمد
وزنش خوبه؟؟؟چندساله اس؟؟؟

سه سالشه. وزنشو با هزار مصیبت و غذا و خوراکی دادن با هر ترفندی نرمال نگه داشتم ولی غذا خوردنش اصولا نرمال نیست و مثل بچه های دیگه نیست که تقاضای غذا کنه یا بشینه قشنگ غذا بخوره

2738

والا علائمش همه علائم بچه ی منه

سعی کن با حرف زدن یکم عاقلش کنی

شوهر نی نی سایتی کیست؟به مردی گفته می شود که تا قبل از ازدواج مادرش رو بندرت می بیند و ارزشی برای حرفها و راهنمایهایش قائل نیست اما به یکباره بعد از ازدواج دوست دارد مادرش را هر روز ببیند و حرف،حرف او باشد‌ ،خواهرش را که تا قبل ازدواج اغلب اوقات با او در ستیز بود حالا دیگر او را مانند قدیسه ی می پرستد .گفته شده این موجود علاقه عجیبی به پسردار شدن دارد بطوری که محمدرضا پهلوی،علی دایی..آنقدر مانند او دنبال جانشین نیستند.تا کشفیات بعد بدرود .شما هم چیزی بولدی از شوهرای نی نی سایت توجهتون رو جلب کرد بگید تا اضاف کنم😂دوستان ازم خواستن که شورت قرمززز رو هم اضافه کنم😂

چرا این علایم همش در دختر من بود؟؟ به جز کفش و لباس ک نمیپوشه🤔😁

والا.... با این نوناشون🤨به نی نی یار قول دادم اگه عصبانی شدم فقط تودلم فحش بدم؛ دل جونم ولی بلندگو قورت داده انگار🤭😆فازت چیه میگی مخالف نظرمی ریپلای نکن؟!🤔سلطااااان تو نظرت رو بگی، ما حرفمون رو قورت بدیم؟؟😏هرکی میگه طرز پوشش و حرف زدن و کوفت و زهر مار هرکسی به خودش مربوطه خر🐴 است...( دلم میخواد؛ به خودم مربوطه😎)
چرا این علایم همش در دختر من بود؟؟ به جز کفش و لباس ک نمیپوشه🤔😁

دخترتون بیش فعاله؟ اون دو مورد کلی مهمه هااا. تا باهاش برخورد نداشته باشی نمیفهمی چی میگم.

والا علائمش همه علائم بچه ی منه سعی کن با حرف زدن یکم عاقلش کنی

وللا کلی باهاش حرف میزنیم. قصه میگیم. اصلا فایده نداره. خیلی لجباره. بخواد کاری رو بکنه شده نیم ساعت بدون وقفه جیغ میزنه یه جوری که قشنگ دیگه فکر مبکنی موجی شدی و پرده گوشت پاره شده. یا کسی بیرون خونه باشه فکر میکنه خدای نکرده یکی داره آتیش میگیره اینطوری جیغ میزنه

از كجا متوجه شدين بيش فعاله چ علايمى داره

جنب و جوش زیاد. اشتهای کم. دائم جیغ زدن و پرخاشگری‌ پرتاب کردن. نافرمانی. لباس نپوسیدن به طوری که کلا تو خونه لخته و برای بیرون رفتن هم با هزار تا جنجال راضی میشه لباس بپوشه. نپوشیدن کفش. وقتی دمپایی ام میپوشه بیرون درمیاره و همینجوری برهنه تو پارک و خیابون راه میره و در کل نافرمانی ها و اعصاب خردی های غیر متعارف. احساس خطر نکردن....

وللا کلی باهاش حرف میزنیم. قصه میگیم. اصلا فایده نداره. خیلی لجباره. بخواد کاری رو بکنه شده نیم ساعت ...

میدونم چی میگی😓

خوب بها نده به جیغاش اصلا انگاری نمیشنوی

من جیغ میزنه میگم وقتی جیغ میزنی اصلا صداتو نمیشنوم

برای احساس خطر کردنش براش داستان بگو که یه پسری بود ماشین اومد نرفت کنار ماشین پاشو خونی کرد

بچه منم یه مدت لخت تو خونه میگشت یا دستشوییشو تو خونه میکرد 

مردم تا از سرش افتاد 

نزار عادت کنه تا لخت میشه بگو وای ببین چه سوسکهایی تو خونه هست الان میان رو بدنت بدو بزیم لباس بپوشیم

ببین دارم اینا رو میگم بدونی همه اینا رو من کشیدم

شوهر نی نی سایتی کیست؟به مردی گفته می شود که تا قبل از ازدواج مادرش رو بندرت می بیند و ارزشی برای حرفها و راهنمایهایش قائل نیست اما به یکباره بعد از ازدواج دوست دارد مادرش را هر روز ببیند و حرف،حرف او باشد‌ ،خواهرش را که تا قبل ازدواج اغلب اوقات با او در ستیز بود حالا دیگر او را مانند قدیسه ی می پرستد .گفته شده این موجود علاقه عجیبی به پسردار شدن دارد بطوری که محمدرضا پهلوی،علی دایی..آنقدر مانند او دنبال جانشین نیستند.تا کشفیات بعد بدرود .شما هم چیزی بولدی از شوهرای نی نی سایت توجهتون رو جلب کرد بگید تا اضاف کنم😂دوستان ازم خواستن که شورت قرمززز رو هم اضافه کنم😂