2737
2734
عنوان

مامانای مطلع در مورد بیش فعالی

| مشاهده متن کامل بحث + 569 بازدید | 87 پست
دخترتون بیش فعاله؟ اون دو مورد کلی مهمه هااا. تا باهاش برخورد نداشته باشی نمیفهمی چی میگم.

بیش فعال؟؟؟ ب خدا نمیدونم... نبردمش دکتر یا مشاور؟؟؟ اخه  بچه های فامیل ما همه این مدلی پر جنب و جوش و پر سر و صدان... برای تشخیصش کحا باید ببرم؟؟؟

والا.... با این نوناشون🤨به نی نی یار قول دادم اگه عصبانی شدم فقط تودلم فحش بدم؛ دل جونم ولی بلندگو قورت داده انگار🤭😆فازت چیه میگی مخالف نظرمی ریپلای نکن؟!🤔سلطااااان تو نظرت رو بگی، ما حرفمون رو قورت بدیم؟؟😏هرکی میگه طرز پوشش و حرف زدن و کوفت و زهر مار هرکسی به خودش مربوطه خر🐴 است...( دلم میخواد؛ به خودم مربوطه😎)
وللا کلی باهاش حرف میزنیم. قصه میگیم. اصلا فایده نداره. خیلی لجباره. بخواد کاری رو بکنه شده نیم ساعت ...

مث دختر من آاااا من که دیوونه شدم از دستش. خیلی اروم بوذم و عاشقش بودپ با این کاراش ازش دلزده دارم میشم😑 و عصبی و پرخاشگر شدم بس ک جیغ میزنه و لجبازه

والا.... با این نوناشون🤨به نی نی یار قول دادم اگه عصبانی شدم فقط تودلم فحش بدم؛ دل جونم ولی بلندگو قورت داده انگار🤭😆فازت چیه میگی مخالف نظرمی ریپلای نکن؟!🤔سلطااااان تو نظرت رو بگی، ما حرفمون رو قورت بدیم؟؟😏هرکی میگه طرز پوشش و حرف زدن و کوفت و زهر مار هرکسی به خودش مربوطه خر🐴 است...( دلم میخواد؛ به خودم مربوطه😎)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم چی میگی😓 خوب بها نده به جیغاش اصلا انگاری نمیشنوی من جیغ میزنه میگم وقتی جیغ میزنی اصلا صد ...

همه اینهارو امتحان کردم. گلم اتفاقا سوسکارم گفتم. گفتم میان گازت میگیرن ولی ماشاءالله باهوشه اصلا گول نمیخوره. کاش فقط تو خونه لخت بود. من با مادرشوهرم تو یه ساختمونم راه میفته همونجوری تو پله ها. اصلا نمیتونی بهش دست بزنی بگی بیا بپوش. دست بزنی بهش اینقدر جیغ میزنه که تو خل میشی خودتم کبود. بعد همونجوری میره خونه مادربزرگش یه عمه هم داره خیلی جفتگه همونجوری ازش عکس و فیلم میگیره عصمت آدم میره. ولسه بزرگیشم خیلی بده. هر چی من تو نوزادیش حفظش کردم و در خفا حتی عوضش کردم چون من حساسم نسبت به این موارد حالا که بزرگ سده خودش آبرو خودشو برده. گرفتارم به خدا.

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز
بیش فعال؟؟؟ ب خدا نمیدونم... نبردمش دکتر یا مشاور؟؟؟ اخه  بچه های فامیل ما همه این مدلی پر جنب ...

فقط سر و صدا مهم نیست. فاکتورای دیگه دخیله. اول میش مشاوره یا روانشناس کودک. بعد اگه لازم شد مغز و اعصاب اطفال. اگه چیز خیلی عجیب غریبی نیست اونقدر که آزار نمیبینین حتما بیش فعالی نداره فقط شیطونه. اون موردی نداره

2731
مث دختر من آاااا من که دیوونه شدم از دستش. خیلی اروم بوذم و عاشقش بودپ با این کاراش ازش دلزده دارم م ...

وای به خدا نگو. به خدا ناراحتی اعصاب گرفتم الان که میلینی بیدارم. هر شب تا ۵ صبح بیدارم. یکی پخ کنه یا میزنم زیر گریه یا می درمش. اینجوری بهت بگم. ظرفیتم تموم شده دبگه

همه اینهارو امتحان کردم. گلم اتفاقا سوسکارم گفتم. گفتم میان گازت میگیرن ولی ماشاءالله باهوشه اصلا گو ...

توکل بر خدا

انشالله بهتر میشه

برای منم همین وضعش بود

در‌خونه رو قفل کن نزار بره بگو یا لباس میپوشی یا حق بیرون رفتن نداری 

یذره اقتدار داشته باش با این بچه های سخت اقتدار نداشته باشی به بازیت میگیرن

نمیشه هی بگی نمیفهمه نمیدونه اینجوری بزاری بار بیاد

تو مرتب حواست بهش باشه و کنترلش کن 

آزمایش هم بگیر ببینی کم خونی چیزی نداره

کاکائو و شکلات چیزای محرک برای این بچه ها مث سم میمونه

شوهر نی نی سایتی کیست؟به مردی گفته می شود که تا قبل از ازدواج مادرش رو بندرت می بیند و ارزشی برای حرفها و راهنمایهایش قائل نیست اما به یکباره بعد از ازدواج دوست دارد مادرش را هر روز ببیند و حرف،حرف او باشد‌ ،خواهرش را که تا قبل ازدواج اغلب اوقات با او در ستیز بود حالا دیگر او را مانند قدیسه ی می پرستد .گفته شده این موجود علاقه عجیبی به پسردار شدن دارد بطوری که محمدرضا پهلوی،علی دایی..آنقدر مانند او دنبال جانشین نیستند.تا کشفیات بعد بدرود .شما هم چیزی بولدی از شوهرای نی نی سایت توجهتون رو جلب کرد بگید تا اضاف کنم😂دوستان ازم خواستن که شورت قرمززز رو هم اضافه کنم😂
توکل بر خدا انشالله بهتر میشه برای منم همین وضعش بود در‌خونه رو قفل کن نزار بره بگو یا لباس میپوش ...

اتفاقا خودم همینکارو میکنم. ولی یهو که شوهرم میاد درو باز نیکنه در میره یا وقتی هست اون اعصابش بدتر از من شده نمیکشه میگه تو رو خدا بزار بره فقط جیغ نزنه من دیوونه شدم دیگه. فشارم داره هی فشارش میره بالا میترسم سکته کنه دیگه. این خرابش میکنه. یا به زور که میپوشه تا میرسه مشت در خونه مادربزرگش همه رو همونجا درمیاره. این خیلی سرسخته اصلا حریفش نمیشیم. خدا عاقبت خودشو مارو به خیر کنه. من بچه دوس داشتم ولی دیگه توبه کردم. حالا خودش تنها میمونه.

اتفاقا خودم همینکارو میکنم. ولی یهو که شوهرم میاد درو باز نیکنه در میره یا وقتی هست اون اعصابش بدتر ...

چند سالشه گفتی

شوهر نی نی سایتی کیست؟به مردی گفته می شود که تا قبل از ازدواج مادرش رو بندرت می بیند و ارزشی برای حرفها و راهنمایهایش قائل نیست اما به یکباره بعد از ازدواج دوست دارد مادرش را هر روز ببیند و حرف،حرف او باشد‌ ،خواهرش را که تا قبل ازدواج اغلب اوقات با او در ستیز بود حالا دیگر او را مانند قدیسه ی می پرستد .گفته شده این موجود علاقه عجیبی به پسردار شدن دارد بطوری که محمدرضا پهلوی،علی دایی..آنقدر مانند او دنبال جانشین نیستند.تا کشفیات بعد بدرود .شما هم چیزی بولدی از شوهرای نی نی سایت توجهتون رو جلب کرد بگید تا اضاف کنم😂دوستان ازم خواستن که شورت قرمززز رو هم اضافه کنم😂
2738
توکل بر خدا انشالله بهتر میشه برای منم همین وضعش بود در‌خونه رو قفل کن نزار بره بگو یا لباس میپوش ...

بچه شمام بیش فعالی داشت؟ بررسی کردین اصلا یا نه؟ حالا خوب شده؟ چند سالشه؟ پسره یا دختر؟

بچه شمام بیش فعالی داشت؟ بررسی کردین اصلا یا نه؟ حالا خوب شده؟ چند سالشه؟ پسره یا دختر؟

برای من پسره هم اسم پسر شما😍😂 

نمیتونم تو این سن بگم بیش فعال یا نه

پرخاشگره سر همه چی بازی درمیاره خیلی تا الان باهاش برنامه ها داشتم

الان با زحمت و زور یکمممممم بهتر شده

برای من پسره هم اسم پسر شما😍😂   نمیتونم تو این سن بگم بیش فعال یا نه پرخاشگره سر همه چی ...

یا االه همه آرادا پس شیطون بلا تشریف دارن. خدا حفظش کنه.

الان چند سالشه مگه؟ اصلا نبردی بررسی کنن؟

مال منم خیلی سر همه چیییییز از نوزادی بازی درآورده. یعنی به معنای واقعی پوستمو کنده.

۳ سالشه

اووووه بچه من اینکارا رو تو یک ونیم تا دوسال و نیم درمیورد

الان باید عاقلتر از این حرفها باشه 

چندتا توصیه برلت دارم چون دقیقاااا حس و حالت رو درک کردم 

بزار از پدرش یکم بترسه توپ و تشری کنه سرش ازش حساب ببره 

شما کوتاه نیا به تربیتش ادامه بده  خسته میشی میدونم اما نا امید نشو

لباسها جلو دستت باشن دراورد بالافاصله کن تنش یکبار دوبار ده بار تا دیگه خودش خسته بشه

کازی‌که من کردم

بهس بگو جای حساست رو میبینن همه عیبه

یا االه همه آرادا پس شیطون بلا تشریف دارن. خدا حفظش کنه. الان چند سالشه مگه؟ اصلا نبردی بررسی کنن؟ ...

دقیقا  

نه والا از ترس قرص و اینا نبردم 

سه سال و چند ماهشه

کماکان هم باهاش درگیرم اما اون دیونه بازیاش رو‌کنترل میکنم

اووووه بچه من اینکارا رو تو یک ونیم تا دوسال و نیم درمیورد الان باید عاقلتر از این حرفها باشه   ...

این از نوزادیش همه چیش داستان بود بابا

اتفاقا هر چی پیش میره بدتر میشه وه بهتر نمیشه. فکر کن یک سال و نیمش که بود اینقدر میرفت از بالا مبلا میپرید پایین و حریفش نبودیم ۸ ماه مبلارو برگردوندیم رو به دیوار. رو زمین نشستیم. دوبارم افتاد سرش داغون شداااو ولی باز حیا نداشت. ول کن نبود. اینایی رو که گفتی رو امتحان کردم گلم ولی بازم ممنون. وقتی نخواد بپوشه بگیریش اینقدر لگد میزنه تو شکمت یا حبغ میکشه که خودت پشیمون بشی. دعام کنین فقط تو رو خدا. به خدا کم آوردم دیگه.بچه هم هست نمیتونی کاریش کنی