2733
2734
عنوان

مامانای مطلع در مورد بیش فعالی

| مشاهده متن کامل بحث + 569 بازدید | 87 پست
ببرش دکتر  به نظرم بچه تو فقط شیطون و بازیگوشه سر از خود دارو بهش نده  همین فردا زنگ بز ...

آره قبل از عید میخواستم ببرم که اینجوری شد ولی واسه هفته دیگه زنگ میزنم حتما وقت میگیرم عزیزم. مرسی

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امگاسه نه از این قرصا ازاین مثلثی ها. ولا به این تازگی نرقتم فعلا 

کلا امگا خوبه‌  و بی ضرر.‌من‌کلا از نوزادی به خترم میدم دوره ای.

روشونم‌دیدم نوشته واسه افزایش تمرکز و ‌کنترل بیش فعال و.... 

گفتم‌شاید براتون اثری داشته باشه

نه من ایلامم واقعا دکتر خوبیه فوق تخصص داره دیسپریدون خواب اوره منم فک میکردم واسه خوابش داده بهش ند ...

آره باید میدادی. حتی اگه فقط خواب آورم باشه. خواب راحت و طولانی خیلی رو اعصاب و تمرکز موثره

2728
پیش فعال یعنی کارای زودتر از موعد! مثلا زودتر راه بیوفته زودتر حرف بزنه زودتر دسشویی رفتن یاد بگیره ...

اهان مرسی گلم

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏
امگاسه نه از این قرصا ازاین مثلثی ها. ولا به این تازگی نرقتم فعلا 

ندیدم از اونا. یه خانم گفتن شربتشم هست. خوب اونو لگیر. محتواش یکیه دیگه.

عزیزم کاملا درکت میکنم که چی میگی،ولی لطفا اول به خاطر خودت بعد هم به خاطر اون بچه ی طفل معصوم پیگیر ...

حتما اینکارو میکنم گلم. چون خودمم از عوارضش تو دوران مدرسه و بزرگسالی ام خبردارم.من والا از یکسالگیش میگفتم این بیش فعاله ببریمش دکتر ولی باباش و خانوادش میگفتن این هیچیش نیست تو بچه داری بلد نیستی. حالا خودشون التماس میکنن ببرش دکتر. دادشون دراومده

2740
مرسی گلم . انشاله پیدا میشه منو تو نجات پیدا میکنیم بخدا بیشتر از همه خودشون اذیت میشن 

آره به خدا. طفلیا خودشونم تو عذابن. بی قرارن. اعصاب بقیه رو هم که خرد میکنن رفتار پرخاشگرانه میبینن بیچاره ها بیشتر اذیت میشن

مامانای گل تز راهنمایی و دلسوزی و خیرخواهی همتون ممنونم. انشاءالله همشون آرامش پیدا کنن این بچه ها. خدا قلب و ذهن و جسمشون رو آروم کنه

حتما اینکارو میکنم گلم. چون خودمم از عوارضش تو دوران مدرسه و بزرگسالی ام خبردارم.من والا از یکسالگیش ...

آفرین به شما مادر عاقل و فهمیده،مطمئن باش خداوند همیشه همراه شما و فرشته ی کوچولوت هست،من خودم هم پسری دارم که از بچگی مشکلات زیادی داشت ولی به جای پنهان کردنش از دیگران به فکر درمانش بودم و الان که تقریبا ۹ سالش شده خدا رو شکر خیلی از مشکلاتش برطرف شده 

آفرین به شما مادر عاقل و فهمیده،مطمئن باش خداوند همیشه همراه شما و فرشته ی کوچولوت هست،من خودم هم پس ...

خدارو شکر عزیزم که پسر شمام بهتره. زنده باشه.

وای به خدا نگو. به خدا ناراحتی اعصاب گرفتم الان که میلینی بیدارم. هر شب تا ۵ صبح بیدارم. یکی پخ کنه ...

من منو گفتی ینی☹☹

والا.... با این نوناشون🤨به نی نی یار قول دادم اگه عصبانی شدم فقط تودلم فحش بدم؛ دل جونم ولی بلندگو قورت داده انگار🤭😆فازت چیه میگی مخالف نظرمی ریپلای نکن؟!🤔سلطااااان تو نظرت رو بگی، ما حرفمون رو قورت بدیم؟؟😏هرکی میگه طرز پوشش و حرف زدن و کوفت و زهر مار هرکسی به خودش مربوطه خر🐴 است...( دلم میخواد؛ به خودم مربوطه😎)