2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

سلام دوست عزیز من مشاور طب سنتی هستم و می توانید در تلگرام و یا واتس آپ به شماره 09138255484عکسی از محلی که در صورت تون ملتهب شده بفرستید که بهتون با مزاج شناسی، علتش رو بگم و اصلاح برنامه غذایی بشید ودر صورت لزوم کرم مناسب پوست تون رو معرفی کنم که حاوی کرتون نباشه.

عزیزم دقیق بگو کجای صورتت ؟

گردنم دقیقا جایی که تیرویید هست 

زیر گوشم روی لپ

کنار چونم 

کنار بینیم 

اندازه اثر انگشت هستن 

واقعا ناراحتم ...میترسم خوب نشه

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 
2740
گردنم دقیقا جایی که تیرویید هست  زیر گوشم روی لپ کنار چونم  کنار بینیم  اندازه اث ...

چه مدته اینطور شده ؟ هر روز داره بدتر میشه ؟ به احتمال زیاد اگزماست .. اصلا هیچ کرمی روش نزن و نخار .. من اگزما داشتم تو صورتم هی میخاروندم و کلی کرمای مختلف زدم ، ولی خوب نمیشد رفتم دکتر پماد دست ساز داد و راحت شدم ،، ولی هر چند هفته یه بار اینطور میشدم ، پیش هزارتا دکتر رفتم فقط پماد میدادن ، تا اینکه فهمیدم وقتی شکلات و فلفل میخورم اینطوری میشم و الان دوساله این دوتارو نمیخورم 

چه مدته اینطور شده ؟ هر روز داره بدتر میشه ؟ به احتمال زیاد اگزماست .. اصلا هیچ کرمی روش نزن و نخار ...

تقریبا 6 ماه 

اول گردنم شد ...هی خاروندم تا الان که حدودی 4 سانت شده 

بعدش هم صورتم 

الان هیدرو کورتیزون شدم 

این دون دون ها صاف میشن ؟

تقریبا 6 ماه  اول گردنم شد ...هی خاروندم تا الان که حدودی 4 سانت شده  بعدش هم صورتم  ...

من پیش دکتر فیروز رفتم بهترین دکتر ایران ، بهم پماد dermaid یک درصد داد ،، همون هیدروکورتیزن هست ، اصلا غذاهای فلفلی نخور و هر روز حموم برو .. موهات شوره داره ؟ 

من پیش دکتر فیروز رفتم بهترین دکتر ایران ، بهم پماد dermaid یک درصد داد ،، همون هیدروکورتیزن هست ، ا ...

نه اصلا 

فقط حالت خارش گلوو گوش همیشه دارم 

ممنون پماد رو میگیرم