2733
2734
عنوان

برم جلوی در همسایه یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 894 بازدید | 41 پست
. یه متن رنگی کپی کن جایگذین کن از ادامش بنویس رنگی میشه بعد اون متن ک جایگذین کرده بودیو حذف کن

عه واسه من شد🥺🤣

بلاخره پیداش میشه  یه روز رنگین کمون"^"دیگه نمیگیره هیچوقت رنگ غم آسمون😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
. برو ولی آروم باهاش حرف بزن و بخاطر بچه هاشم اعتراض نکن چون بچن ولی بگو یه فکری ب حال پرنده هاش بکن ...

ربطی نداره که چون بچن حق ندارن مزاحمت ایجاد کنن 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
خب الان مادره چیکار میتونه کنه؟بچه مگه میفهمه کار خودشو میکنه

ببره بیرون 

سرگرمش کنن

مسئولیت پدرشو یادآوری کنه و به پدرش بسپره

و در هر صورت از مزاحمت برای دیگران‌ جلوگیری کنن

همسایه ها مسئولِ بی فکری و بچه های دیگران‌ نیستن 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
ربطی نداره که چون بچن حق ندارن مزاحمت ایجاد کنن 

خب مادره چیکار کنه بچه مگه میفهمه؟ بچه ای  ک کوچیکه رو ک نمیشه قانع کرد سرو صدا نکنه یا گریه نکنه کار خودشو میکنه

اما بقیه مورد هایی ک گفت درسته

خب مادره چیکار کنه بچه مگه میفهمه؟ بچه ای  ک کوچیکه رو ک نمیشه قانع کرد سرو صدا نکنه یا گریه نک ...

منم چنین همسایه ای داشتم . البته بدتر از این بودن . چند بار بهش تذکر دادم . دیدم اهمیت نمیده با صاحبخونش صحبت کردم و خونه رو خریدم و گفتم میخوام خودم بشینم و یه مهلت یه هفته ای دادم برای تخلیه 

از همون موقع بچه هاش فهمیده و آروم شدن

اگر همون موقع بچه هاشو ساکت میکرد و نمیذاشت اونجوری صبح تا شب بپرن و جیغ بکشن اینجوری نمیشد

2706